Virtuali realybė pagal Acme

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2016-12-12
Aš balsuoju:

Ko gero, tai yra viena iš  geidžiamiausių šių metų dovanų, ir tai net ne aš sugalvojau :), o rašo vienas iš didžiausių LT informacinių portalų, taigi jei dar nežinote apie ką aš čia, tai teks skaityti toliau. Taigi ant mano stalo (galvos, akių) Acme virtualios realybės akiniai VRB01.

 

 

Pakuotė. Tvirta, kvadratinė kartoninė dėžute, papuošta tradicine Acme oranžine spalva, ant priekinės pusės pavaizduotas pats produktas, priešingoje trumpa grafinė instrukcija,bei pakuotės sudėtis, beja jeigu neesat tikri dėl savo mobilaus telefono dydžio suderinamumo su akiniais, galite pasimatuoti su pakuotės galinėje dalyje esančia liniuote.

Pakuotės sudėtis. Taigi išpakuojame dėžute ir  randame pačius vr akinius, valymo servetėlės kurias galima panaudoti norit pavalyti akinių lešius arba mobilų telefoną, bei naudojimo instrukciją.

Kokybė. Nelabai prie ko prikibsi, pagaminti iš tvirtos plastamases, išstatytas telefonas laikosi tvirtai, dirželiai kurių dėka akiniai tvirtinasi prie galvos minkšti bei patogiai reguliuojasi, pasireguliuoti vaizdo ryškumą paprasta.

Testavimas. Taigi išsispakuoju aš akinius ir galvoju ka su jais man dabar daryti :) kaip visada į pagalba atskuba “google”. Pasiskaitom ir pradedam, pasileidžiam video, įstatom telefoną į vr akinius, susireguliuojam ryškumą ir važiuojam :) Pradedam nuo linksmųjų kalnelio video. Jausmas toks kad pats sėdėtum vagonėlį ir važiuotum tai į kalną tai lėktum į pakalne, trūksta tik vėjo :) gali net atsisukti atgal ir pasižiūrėti kaip laikosi kiti keleiviai, tada seka kiti video su laukiniais gyvūnais, vandenyno pasauliu, pasivažinėjimas automobiliu ir t.t , tada ateina eilė ir programėlėms iš google play (tiesiog parašai paieškoje vr ir belieka siūstis ir bandyti) taigi pašaudau zombius paskraidau kosminiu lektuvėliu,pabandau pabūti jonvabaliu. Pakuotėje taip pat rasit nemokamą kodą su kuriuo 14dienų galėsite išsibandyti žaidimus iš Fibrum (prieš tai reikės užsiregistruoti Fibrum puslapyje).

Kaina. Acme puslapyje (acme.eu) vr akiniai įkainuoti 19,90eur. paspaudus pirkti jus perkelia į acmemedia.lt puslapį kur akiniai jau kainuoja 20,90eur. Jei pasižvalgius po kitas LT interneto parduotuves kaina už panašų produktą svyruoja nuo 20 iki 30eur., nors teko rasti ir vr akinius už 20eur.  komplekte jau einančiu pulteliu.

Išvados. Kaip pats produktas viskas su Acme vr akiniais yra gerai, jie lengvi, gerai priglundantis prie akių, patogiai reguliuojasi vaizdo ryškumas, tačiau….. Akiniai tėra dėklas kuriame statosi jūsų telefonas ir jeigu nenorite susigadinti nuotaikos jums reikalinga, kad telefono ekranas būtu bent jau full hd kokybės, nes kitu atveju kokybes tikrai nebus, o kai nėra kokybės dingsta visas malonumas, ko dar labai pasigedau valdymo pultelio, kad ir žiūrint video jam pasibaigus (ar atsibodus) tenka traukti telefoną lauk, įjungti kitą video ir vėl kišti telefoną atgal, vėl dėtis akinius ant galvos, turint omenį kad dauguma video trunka po 2-5min, po kurio laiko taip daryti pabosta, taip pat pultelis reikalingas kai kuriuose žaidimuose. Paieškojus užsienio interneto parduotuvėse pultelį galima isigyti iki 5eur., tad tikrai rekomenduoju dėl patogesnio naudojimosi. Atskirai dėl instrukcijos tai pasigedau aprašymo ką ir kaip daryti su vr akiniais, dabar instrukcija labai sausa, vos ne parametrai ir kaip isidėti telefoną, čia tas pats kaip padovanoti žmogui kompiuterį ir nepaaiškinti kaip naudotis programomis ir internetu. Reikėjo daryti instrukciją spalvotą, su programų, žaidimų, youtube pvz, kad žmogus užsikabintu, o išbandytų kelis kartus ir padėtu į stalčių.  

 

Komentarai