USB muzikos siųstuvas BTDG40 - kelias į debesiją

Arminas Grigonis portretas
Arminas Grigonis, 2013-08-18
Aš balsuoju:

          Šiuolaikiniame pasaulyje, visos technologijos be galo greitai keičiasi ir kinta. Dar visai nesenai, turbūt pagrindinė jūsų ir mano muzikos laikmena buvo, o galbūt dar ir tebėra – diskas. Tačiau, kiekvieną dieną yra vis dažniau užsimenama ir apie kitokią alternatyvą  -  debesiją. Dabar ir aš apžvelgsiu savo naująjį Acme gaminį „Bluetooth 3.0 stereo music dongle“ . Jeigu jūs norite mėgautis savo mėgstama muzika aukštos kokybės garsu nekeisdami kompaktinių diskų, netiesdami ilgų kabelių per visą kambarį ir jei norite atkurti muziką tiesiogiai iš suderinamo prietaiso, pvz., telefono ar kito išmanaus prietaiso, tai šis Acme muzikos imtuvas yra skirtas kaip tik Jums!

 

 

Funkcionalumas

 

          Apie įpakavimą net nekalbėsiu, nes pakuotė puikiai matosi nuotraukoje. Tačiau norėčiau pakalbėti apie patį sujungimą su išmaniuoju prietaisu, nes iš pat pradžių ir man buvo didelis klausimas, kaip viską sujungti kad galėčiau naudotis?

 

Jei jungsite per kompiuterį :

 

  1. Acme muzikos adapterį prijungus prie USB maitinimo šaltinio turėtų pradėti mirksėti mėlynos spalvos šviesos diodas.
  2. Paspausti ir trumpai laikyti nuspaudus įjungimo ryšio jungiklį, kol pasikeis mėlynos spalvos indikatoriaus mirksėjimo dažnis.
  3. Bandyti sujungti išmanųjį prietaisą per bluetooth, pareikalavus prietaisui įvesti slaptažodį „0000“

 

Jei jungsite per pakrovėją ar kitokį USB šaltinį :

 

  1. Pakartoti pirmus du žingsnius
  2. Vieną 3,5mm garso laido galą sujungti prie BTDG40 garso išvesties, o kito laido galą – prie garsiakalbių įvesties lizdo.
  3. Bandyti sujungti išmanųjį prietaisą per bluetooth, pareikalavus prietaisui įvesti slaptažodį „0000“

          Pati atkuriama garso kokybė yra tikrai gera, pats išbandžiau tai iš lauko. Aš gyvenu ketvirtame aukšte, ir iš lauko bandžiau paleisti garsiai muziką. Man pavyko, o tuo pačiu ir buvo labai smagu kad garso kokybė tikrai nesuprastėjo. Susieti bandžiau išviso su 4 prietaisais, tačiau rezultatas mane nuliūdino. Tačiau nuliūdino ne pati ACME prietaiso sąsaja, o blogos operacinės sistemos.

 

          Su Nokia Lumia 710 ( Operacinė sistema Windows Phone 7.8) ir su Apple Iphone 4s ( OS ) man nepavyko susieti. Pastarasis telefonas paaiškinamas, nes Apple turi tokį patį siųstuvą su kuriuo galima susieti TIK Apple gaminius.

          Taip pat norėčiau padėkoti draugams, kurie paskolino Samsung Galaxy S III telefoną ir Samsung Galaxy TAB 10,2 planšetę,  su kuriais galėjau išbandyti savo naująjį muzikos siųstuvą. „Androidiniams“ įrenginiams susieti nekilo jokių rūpesčių.

 

Dizainas

 

          Pats USB siųstuvas yra pakankamai optimalaus dydžio, lyginant su kitų įmonių USB muzikos siųstuvais. Dominuoja juoda spalva,  įjungimo-ryšio mygtukas pilkas. Iš apačios matoma lemputė, kuri pradeda mirksėti mėlynai, kai prijungiamas prietaisas.  Taip pat teko pabandyti ir patvarumą. Išmečiau iš dviejų metro atstumo ant parketo. Prijungus prietaisas vis tiek veikė, paklibinus nesigirdėjo jokių pašalinių garsų.

 

Ir kiek gi mes planuojame išleisti?

 

          Acmemedia svetainėje šis USB muzikos siųstuvas kainuoja 72 litus.  su Daily Card arba studento pažymėjimų galima gauti papildomą 20 procentų nulaidą, su kuria kainuos vos 72 57 litus.

         

 

 

Komentarai