Urban Harmony nest tašė

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2014-10-07
Aš balsuoju:

acme Urban harmony linijos gaminiai tarsi C vitaminas rūškaniems veidams, kurie niekaip nepamiršta “pigių acme kompaktų” sugadinusių jiems gyvenimą (net ir man ši pastaba pabodo). Smagu laikyti Urban harmony linijos gaminius rankose ir aplinkinių paklaustam mielai paaiškinti, kad tai acme, jog tai kokybė ir dizainas ir jų veiduose pamatyti pritarimą. Apturėjau diskusiją apie Urban harmony linijos gaminius su viena IT reserel parduotuve, sugrįžus po mėnesio mane žmogus pamiršo, bet pamatęs peak krepšį (irgi Urban harmony gaminys) prisiminė - smagu.

 

 

Šiuo metu bandau nest krepšį iš Urban harmony linijos. Jausmas puikus, viena pusė sako, jog tai kažkas naujo ir vis dar nori rimtesnio išbandymo, kaip kelionė ar seminaras. Kita pusė tyliai džiaugiasi, jog šis unisex didelis rankinukas vis dar laužo stereotipus (tema: vyrai ir rankinukai) ir duoda į kaulus visiems “sulaižytiems” berniukams su aligatoriaus odos iPad dydžio rankinukais savo stiliumi. Naujo krepšio nest stilius primena mano tėvų laikų krepšius, tačiau retro sugrįžimas pakreiptas teisinga prizme ir gaminiai turi abiejų laikmečių (ir šiandienos) stilius suderintus viename. Galbūt tai vienas didžiausių pliusų - savitas stilius ir aiški kryptis, nusitaikiusi į kokybę ir urban/nature produktų mėgėjus.

 

 

Krepšio medžiagos nėra pretenzingos, neteplios ir net šunų plaukus galima lengvai nubraukti keliais rankos judesiais. Jos šiurkštokos, bet krepšys turi būti patikimas. Panaudosiu žodį “ergonomiškas”, tačiau reiktų galvoti apie teigiamas ir nenuvalkiotas šio žodžio reikšmes. Smulkmenos, kaip tarkime užtrauktukų prailginimai dažniausia būna guminiai ar medžiaginiai ir jie nutrūksta, čia jie iškart padaryti iš juodo šniūro, todėl net ir nutrūkus jūs lengvai galėsit paimti ir pasidaryti naują. Kita smulkmena yra išorinis skyrelis, skirtas boarding pass ir pasui, tačiau aš naudoju raktams ir pinigams. Jis labai lengvai pasiekiamas kaip kokia quick release avarinė sistema, tačiau nepastebimas vagims. Trečia smulkmena yra apatinėje krepšio dalyje padarytos “dvi ausys” tam, jog galėtumėt įsidėti skėtį, miegmaišį, brėžinių tūtą. Ši smuklmena žaviausia tuo, jog ji nenaudojama nesimato, kaip Rolls Royce skėtis automobilio duryse kuris pasimato tik vairuotojui jį ištraukus ir lydint vežamą asmenį per lietų. Smulkmenų yra ir daugiau, bet norėjau pabrėžti išskirtines, šiam krepšiui būdingas, o dabar pereikime prie stambiosios artilerijos. Nežinau kodėl buvo parinktas būtent nest pavadinimas šiam gaminiui, bet jeigu galėčiau spėti tai spėčiau, jog daiktai kaip kiaušiniai lizde (angl. nest) išsirita ir auga, todėl lizdas (krepšys) privalomai turi transformuotis. nest krepšys atrodo lyg verslo rankinė tuomet, kai jame turite tik IT gaminius (plančetę, kompiuterį ar telefoną) ir lyg kelioninė tašė, kuomet papildote jį drabužiais, užrašais, higienos priemonėmis ir t.t. Sakysit visus krepšius galima prigrūsti daiktų, bet nest puikiai atrodo tiek pustuštis tiek pilnas. Taip pat daiktai lengvai išsiima, nes galima atsegti iš viršaus arba ir iš šono arba kartu, tad drabužius ar kitus didesnius daiktus išimsite tokius kokius ir sudėsite, nereikės jų grūsti/lupti.

 

 

Viduje skyriams naudojamos jau matytos medžiagos iš kitų acme krepšių, tiesa ekonominės linijos. Sakyčiau jog suprantama, nes kitu atveju suabejočiau kaip acme gali pagaminti gaminų, kuris kainuoja tik 26 EUR naudodamas tik premium medžiagas. Tačiau vidumi nenusivyliau, kaip ir sakiau šios medžiagos išbandytos ir patikimos, juk nereikia persistengti. Vienas nepatogumas po peak krepšio - pasigedau puikiųjų tinklinių kišenėlių laidams kurių dažniausiai netrūksta.

 

 

Komentarai