Telefono antras gyvenimas

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2017-05-08
Aš balsuoju:

Pavasaris nors ir labai vėluodamas kaip ir atėjo. O po jo jo gi aišku bus ir vasara (turėkime viltį) ir isivaizduokite situaciją : sėdite su draugais vakare kur nors gamtoje prie ežero, maitinate uodus, ir pas nei vieną neveikia telefonas :) o tai žinant dabartinį telefonų baterijos laikymo trukmę, labai realu. Tai va būtent tokiems atvejams ir praverčia išorinė baterija. Na jei jūs vis dar neišaugote iš pakemonų gaudymo amžiaus, tai išorinė baterija yra kiekvienos dienos būtinybė.  Taigi jei dar neturite tai gal mano apžvalga padės apsispresti tai padaryti. Na ir aisku ačiū ACME bendrovei kuri davė “pasitestuoti” išorinę bateriją (power banką :) Acme PB09.

 

 

 

Pakuotė. Stačiakampė 22 ant 9,5 cm kartoninė dėžute su priekine permatoma dalimi, tad gerai matosi pati baterija, priekinėje pusėje puikuojasi ir užrašas su svarbiausiu baterijos parametru - talpa 8000mAh kas atsižvelgus į baterijos dydį visai neblogai, kitoje pakuotės pusėje, randame kitus parametrus tai išorinės baterijos dydis, svoris, pakrovimo laikas ir t.t . Pakuotės viduje aišku randame išorine bateriją, micro usb kabelį, bei instrukciją, pačioje baterijoje paslėptas adapteriukas skirtas pakrauti apple produkcijai.

 

 

Išvaizda. Baltas tvirtos plastmasės stačiakampis suapvalintais kampais, kurio priekine pusę puošia Acme logotipas, bei  4 ledai informuojantis apie baterijos talpą, man visai gražu, o kam ne tai visada galite apsiklijuoti lipdukais, ką nors nusipaišyti ar pasipuošti svarovski kristalais :)

 

Testavimas. Man išorinė baterija tai daiktas kuris turi pakrauti išsikrovusį telefoną ar planšetą ir viskas, man visai nereikia kad jis grotu mp3 ar dar kažką darytu ir šiuo atveju Acme gaminys yra tai kas man pilnai tinka. Baterijos talpa 8000mAh tik aišku negalvokite kad jei jūsų telefono talpa yra 2000mAh tai jums pavyks pilnai jį pakrauti 4 kartus, deja taip nėra tokiu atveju telefoną pakrausite 2kartus pilnai o va 3 karto pilnai pakrauti nepavyks, nes baterijos “atidavimo” talpa apie 5600mAh.  Kas tikrai patiko kad pačioje baterijoje yra atjungiamas usb kabeliukas kurį galima panaudoti telefono ar pačios išorinės baterijos pakrovimui, jei šis laidas per trumpas komplektacijoje yra įdėtas ilgesnis. Pagal instrukciją bateriją pakrovimas užtrunka nuo 6 iki 10 ir labiausia priklauso nuo naudojamo įkrovimo būdo, kraunat su darbinės planšetės pakrovėju (5v-2A) pasikrauna tikrai greičiau nei naudojant telefono pakrovėją ar kraunant nuo kompiuterio usb jungties. Dėl savo kompaktiško dydžio (kaip 5colių telefonas) baterija pareina į planšetės krepšį ir puikiai gelbėja kai darbo pabaigoje sugalvoja numirti telefonas ar planšetė. Pilnai pakrauti telefonui nuo nulio užtenka poros val. kas tikrai neblogai

 

Išvados:

Pliusai

Didelė talpa ir mažas dydis

imontuotas usb kabelis

Adapteris aplle fanams

Minusai

Lengvai braižosi baterijos paviršius.

Galėtu butį koks indikatorius kuris rodytu kad bateriją krauną o tai dabar pajungus pradžioje parodo kiek joje apytikriai yra energijos ir indikatoriai užgesta.

 

 

Kaina. Parduotuvėje kaina apie 20eu, kaip ir visada norėtusi mažiau , nes jei nežiūrint į plonumą tai panašios talpos kito gamintojo bateriją galima isigyti kokiais 5eu pigiau bet ji nebus tokia kompaktiška kaip  Acme PB09 kūrią galima tiesiog isimesti į kišenę.

 

Komentarai