Sportuok su muziką

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2017-05-08
Aš balsuoju:

Kai tik atšyla oras į lauką pasipila žmonės kurie bėgioja, vaikšto su šiaurietiško ėjimo lazdomis, mina pedalus ir kitais būdais bando atsikratyti per žiemą prisikaupusių lašinukų :) o kiekvienai veiklai palengvinti labai gerai turėti geros energijos užtaisą - muziką su kuria daug lengviau įveikti kelis papildomus kilometrus ar užpumpuotį į statų kalną. Tai kad kilometrai slinktu greičiau, bandome Acme HE17 ausines.

 

Pakuotė. Stačiakampė papuošta “firminėmis” acme spalvomis, per permatomą priekinę dalį galimą apžiūrėti pačias ausines, galinėje išvardinti pagrindiniai ausinių parametrai. Viduje randame pačias ausines, instrukcija bei skirtingo dydzio ausiniu kištukus kad būtu galima prisiderinti prie savo ausų dydžio :)

 

Išvaizda. Ausinės tai kaip tik pavasariui, jos ryškiai geltonos spalvos, tad tikrai traukia akį.

 

Testavimas. Ištraukiu ausines, pasijungiu į telefoną ir bandom :) ausinės atkuria nuo 20 iki 20000Hz garso dažnį, bet tai nevisai apibūdiną garso kokybę kaip ir dauguma nebrangių tokio dydžio ausinių, taip ir Acme gaminys nelabai turi žemų dažnių, tad rimto bumsėjimo tikrai nebus, bet visa kita pakankamai neblogai, muzika skamba švariai, garso užtenka nors jo nėra tiek kad visai nesigirdėtu aplinkos garsų. Ausinės tvirtai įsistato į ausis ir  dėka papildomo lankelio jos tikrai niekur nekrenta nesvarbu kaip jūs bėgsite ar lankstysitės. Ant laido yra įmontuotas garso valdymo mygtukai (galima pagarsinti, patildyti, sustabdyti ar prasukti dainą) bei mikrofonas, tad visada galima atsiliepti į skambutį ar pačiam pritrūkus motivacijos paskambinti draugui :) pokalbio kokybė superinė jokio pašalinio garso ar aido.

Išvados

Pliusai

Ryškios :)

Tikrai gerai laikosi.

Gera pokalbio kokybė.

Minusai

Trūksta žemų dažnių

Su mano telefonu neveikia garso reguliavimas (motorola moto x)

 

 

Kaina. 9eu. su centais, gerą kaina už gerą daiktą, rekomenduojam.

 

Komentarai