Sportuok, klausyk ir kabink ausines, ne makaronus :)

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2017-05-08
Aš balsuoju:

Pavasaris. Nereikalingas riebaliukas "ant pilvo". Ką daryti? Dažnas pagalvoja atšilus orui laikas sportui. Todėl vieni traukia į sporto salę kitiem smagiau į lauką pabėgioti, o gal dar kažkam dviratį minti. Žodžiu kiekvienam skirtingai. Aš irgi ne išimtis nors stengiuos palaikyti forma ne tik vasarai, ir sportuoti pavasarį, bet ir žiemai, nors vis tiek riebaliuko neišvengsi. Taigi stveriu naujas ausines HE17, kažkodėl visada įžvelgiu acme produktų pavadinimuose, kažkokias sąsajas. Ne išimtis ir šios ausinės "heit" arba angliškai hate (vert. nekęsti), nejaugi pranašiškas šis pavadinimas?

Niekada nebuvau in-ear ausinių mėgėjas, bet pamėginsiu būti objektyvus. Bandymas prasideda sporto salėje, kam ir skirtos šios ausinės. Taip, jeigu pamenate esu ištikimas microsoft'o naudotojas, tad pajungiame ausines prie WindowsPhone kuriame sukasi Windows 10 ir pasileidžiu mėgiamą "podcast'ą", viskas veikia šauniai. Hmm... Sportuojant mėgstu sunkesnę muziką, pirmas įspūdis visai nieko skamba gerai, "žemų" lengvam rokui nereikia, tad visai neblogai. Įprastai sporto salėje naudoju seniau apžvelgtą acme bat bevielę kolonėlę. Tad su ausinėmis kiek neįprasta, ir telefoną dedu į ant rankos tvirtinamą dėklą susuku atliekamą laidą ir tvarkingai sudedu į jam skirtą kišenėlę. Gulu ant suoliuko ir atlieku stumimo pratimą, ech per daug sutrumpinau laidą teko šiek tiek pareguliuoti laido ilgumą. Ir tęsiame treniruotę. Po kurio laiko einu atlikinėti mirties trauką pratimas po pratimo ir atsiranda lengvas nepatogumas ausyje. Supratau, kad per dideli silikoniniai kištukai, visa laimė dėžutė buvo čia pat ir greitai pakeičiam į mažesnes. Ir kodėl aš visą šį laiką kentėjau? Dabar atsirado šioks toks tarpelis ir nebetekau ir vidutinio dažnio muzikoje, sportuojam toliau. Daugiau problemų nebeliko. Atėjo metas kardio ir puolam atlikinėti "mountain climber". Neblogai... o tikėjausi kad lėks po kelių žingsnelių. Šaunu, treniruotė praėjo smagiai. Ausinės atlaikė mano aktyvumo testus, neiškrito, ir mano manymu, acme pasiekė pagrindinį tikslą išleisdama šias ausines. 

Na dabar laikas "apšnekėti" techninius parametrus. Na čia pagirti nelabai turiu ir kur, tad pasakysiu bendrai ir be skaičiukų - čia viską nusprendžia kaina. 10 eurų. Jeigu nesi profesionalus sportinikas ir sportuoji tik atėjus sezonui, tai pats geriausias pasirinkimas. Nes rimtai sportuojantys tikrai investuos daugiau, nes klausant "power song" darant papildomą "set'ą" garsas negali būti prastas, o su HE17 papildomo priėjimo nebus. Vieni sakys, kad ir laidas nėra gerai, bet atsakysiu ir paneigsiu laidas nėra blogai, nes griebi ir bėgi savo 10km negalvodamas. O su bevielėmis ausinėmis kaip taisyklė ties 8 km jos pradeda pypsėti, kad paskubėtum, nes tuoj baigsis "gyvybės". Tad mano kaip laido propaguotojo subjektyvi nuomonė, laidas yra pliusas.
Malonus ir patogus priedas  valdymo mygtukai, kuriais gali patogiai valdyti ne tik muziką, bet ir atsiliepti skambučius, čia priekaištų nebuvo, puikus garsas ir funkcionalumas. 

Apibendrinant galima sakyti taip, 10 eurų už puikias ausines skirtas kartais sportuojantiems arba norintiems būti madingiems ( nes žiemą vistiek visi kimšim užkandžius skaitydami knygą arba žiūrėdami filmą), tad neišlaidaukim griebkim HE17 ausines ir į trasą kiekvieną pavasarį, tirpdyti lašinuką. 

Komentarai