Saturn –“žiedas aplink galva”

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2015-04-29
Aš balsuoju:

Ką gi mano rankose dar vienos prekių linijos „Urban harmony“ ausinės pavadinimu „Saturn“. Kiek anksčiau apžvelgėme ausines „Moon“. keistas ACME sprendimas ausines vadinti dangaus kūnų pavadinimais, kol kas priežastis man neįkandama J. Beje įdomu tai, kad kainos tiek „Saturn“, tiek „Moon“ beveik tokios pačios (skirtumas nežymus), bet tikiuosi panašumai ties čia ir baigiasi, nes iš Saturno tikiuosi daugiau nei gavome iš Mėnulio.

Tiesiai iš dėžės

Ką gi įpakavimas įprastas „Miesto harmonijos“ linijai permatoma plastikinė dėžutė, o joje plastikinis reljefas, kuriame ir guli mūsų „Saturnas“ ir instrukcija po juo. Kaip ir nieko naujo. Tyrinėjant pačias ausines pajutau kiek neįprastą medžiagą ant ausinių pagalvėliu ji kiek storesnė ir atrodo mažiau paslanki. Bet tai nėra blogas dalykas, kadangi taip tikiuosi jos tarnaus ilgiau, nes mažesnis mažiau trinties ir dėvėjimosi. Na dėl patogumo gali iškilti problemų, na tačiau dėkui ACME kad taip nėra.  Pačių asiniu tekstūra tikrai maloni liesti, tarsi pagumuota plastmasė, kuri atrodo prašmatniau ir kokybiškiau, megztas laidas, o čia bene didžiausią nuostabą sukėlęs šiose ausinėse dalykas, kuris yra be galo didelis pliusas.

Funkcionalumas ir dizainas

Jaučiasi ACME pastangos ištaisyti „Moon“ minusus ir atnešti funkcionalumą ir patogumą į „Saturn“ ausines, su patvaresniu lankeliu ir tvirtesniu kabeliu bei patogesniais ausinių kaušeliais. Lankelis apsiūtas visas dirbtine oda su paminkštinimu, kurių derinys turėtų būti labai patogus. Bet deja užsidėjus ausines lankelis it Saturno žiedas aplink galva ir nenori priglusti nors tu ką. Na bet laidas megztas J. Na dar vienas dalykėlis kuris mane sužavėjo tai laido organizatorius. Jis prisiūtas šone ausinių ir apjuosia surinktą kabeliuką taip neleisdamas jam išsileisti. O čia ir yra stiprioji ACME pusė, genealus paprastumas. 10 balų už tai. Na mikrofonas veikia ir gerai, nors jis nėra pagrindinė funkcija ausinėse.
 

Audio kokybė

Audio kokybė tikrai geresnė už „Moon“, bet nėra įspūdinga, na be abejo kaina taip pat nėra didelė todėl manau ir kokybė garso šioje vietoje nukenčia būtent dėl kainos. Mielai sumokėčiau daugiau kad išgirsčiau sodresnį garsą. Tikrai trūksta žemo tono ir labai, kadangi aukšti ir vidutiniai skamba tikrai gerai, visą kokybę būtent numuša žemo tono nebuvimas, todėl ir jaučiasi garso kokybės pigumas. Užmerkus akis ir nekreipiant dėmesio į žemą toną ir pažiūrėjus gerąsias savybes man labai patiko vidutiniai tonai, kurie gal kiek ir kompensuoja žemo garso nebuvimą.

Išvada

„Saturn“ ausinės tai savotiškas „Moon“ ausinių patobulinimas, už tą pačią kainą. Kurios ir skamba geriau nors dar yra kur pasitempti, ir kokybiškesnės, ir turi pintą – megztą kabeliuką (kas man labai patiko). Visumoje neišlaidaujant ir norint stilingų ausinių, ir nesate baisiai išlepę melomanai, „Saturn“ būtent jums. Tad ko sėdite ir skaitote marš į parduotuve ausinių. J  

Komentarai