SATURN (ausinės kurios gamina acme)

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2015-04-29
Aš balsuoju:

PAVASARIS :) laikas, kai visi tik ir nori nusimesti atsibodusius žieminius rūbus ir patraukti į lauką, ir visai smagu su savimi turėti ir savo muziką. O su gera muzika pavasaris tampa dar linksmesnis ir spalvingesnis.

PAKUOTĖ. Ausinės supakuotos į iš peršviečiamo plastiko pagaminta pakuotę pro kurią puikiai matosi pačios ausinės. Pakuotės spalva puikiai suderinta su ausinių - dominuoja balta spalva, ir tik mažutis acme logotipas išduoda kad prekę gamina acme. Patogu, kad ant pakuotės netik sausai išvardinta ausinių techninės savybės bet ir paveiksliukais parodyta kas ir kaip.

 

IŠVAIZDA.  Nelabai randu prie ko prikibti. Ausinės paprastos, be jokių nereikalingų blizgučių, pieno baltumo spalvos. Acme logotipas visai nerėžia akių ir įtaisytas ant rudos ausinių dalies skirtos prisegti ausinių laidą kai jomis nėra naudojamasi. Net užrašas kur yra kairė, o kur dešinė - vidinėje ausinių dalyje.

 

TESTAVIMAS. Na jei prieš tai parašytų dalių neskaitėte, tai šita būtinai reikia J Išpakavus ausines pirmas dalykas kuris krito į akis, tai ausinių laidas. Pagaliau išspręsta problema su ausinių laido tvirtumu – laidas įvilktas į tvirtą pintą apsauginį sluoksnį, tad lengvai tikrai nenutrūks (ką ten lengvai, aš tiek košės nesuvalgau kad nutraukčiau :-) pasirūpinta net ta laido dalimi kuri eina iš ausinės į lankelį, nors laidas ten plonesnis, bet ir jis aprengtas apsauginiu apvalkalu. Laidas netik tvirtas, bet ir beveik nesipainioja ir nesisuka. Tai ne pirmos acme ausines kuriose gamintojas pagalvojo ką daryti su nenaudojamu laidu. Jis tiesiog susukamas aplink ausines ir užtvirtinamas odiniu laikikliu. Ausinės reguliuojasi stumant ar traukiant ausiniu garsiakalbius įtaisytais metaliniai bėgeliais. Ant laido įtaisytas mikrofonas, tad klausant muzikos telefonu galima ir atsiliepti. Prie mikrofono įtaisytu mygtuku galima netik atsiliepti ar padėti ragelį, bet ir sustabdyti bei vėl palesti muziką. Na va išvardinau visas savybes dabar testavimas. Prijungiu ausines prie savo Gsmar telefono (nevisi gi turi samsung s6 ar apgraužto obuolio firmos telefonus) ir tesigirdi tik šnypštimas, pasirodo, kad mano telefono ausinių lizdas nėra suderinamas su acme ausinėmis :( tuo ir pabaigiame testavimą. Juokauju :) ausinės puikia draugauja su brangiausiosios microsoft produktu. Pirmiausia išbandžiau pokalbius, atsiliepti gaunasi, garso kokybė labai nebloga, susikalbėti tikrai galima, na o dabar apie muzikos skambesį, skamba labai neblogai ypač įvertinus ausinių kainą, gal tik truputi žemesni galėtų būti sodresni dažniai. Puikiai klausosi įvairių stilių muzika. Ausinės lengvos, tad ir po kelių valandų muzikos klausymo ausys nepavargsta. Pastebėjau tik tokį nedidelį minusą ausinės neblogai slopina aplinkinį garsą, bet va greta stovintiems žmonės klausoma muzika girdisi pakankamai garsiai.

 

KAINA. Tik 14,99eu (tokia rekomenduojama) studentai ir Daily card kortelės turėtojai http://www.acmemedia.lt/ puslapyje gali pasinaudoti 20% nuolaida. Ar ausinės vertos tokių pinigų – tikrai taip.

 

VERDIKTAS. Puikios, gerai skambančios, lengvos, tvirtos ir dar su daug pliusų ausinės, kurias ir pats naudočiaus ir pats, bet brangioji nesutinka keistis telefonais :)

 

Komentarai