Nešiojamojo kompiuterio krepšys ACME PEAK

Žilvinas Joneikis portretas
Žilvinas Joneikis, 2013-11-04
Aš balsuoju:

Na, iškart „nukovė“  šio krepšio petnešos/diržas. Atsiprašau jei ne taip pavadinau. Bet ką nori tą darai su jomis. Kuprinė, krepšys ant peties ir gal krepšys su dviem rankenom :)

Tas diržas tai pats didžiausias pliusas šiame produkte, nes gali keisti diržo padėtį pagal situaciją. Tiesa, petnešos, pakankamai „skystos“, bet tai nesudaro jokių sunkumų jomis naudotis. Tiksliau tai dar labiau padidina šio produkto išskirtinumą ir patogumą. Dėl tvirtumo, tai manau bijoti nereikia, nes diržas primena automobilio saugos diržus, toks panašus raštas, ūkiškai taip čia išdėsčiau. Tiesa bulvių maišo nebandžiau ten sukišti. Bet 3 kg, nešiojamas kompiuteris  + planšetinis kompiuteris  + 2,5 colio nešiojamas kietasis diskas ir dar pora smulkmenų tilpo puikiai ir siūlės netratėjo. Tiesa, neesu tekstilės ekspertas, bet gaminio išorės medžiaga labai patiko. Ji nėra lepi, jokio blizgumo, lengvas šiurkštumas šiuo atveju labai tinka.

Toks trumpas reziumė. Mieste puikiai tiks, kelionėje taip pat ir tilps tai kas reikia. 5 cm pločio diržas manęs nenuvylė ir pečių, liaudiškai tariant, nepjovė. Bet čia gal tik man, nes buvęs krepšys turėjo 7 cm pločio diržą.

Tiesa, kur pakabinti atšvaitą nesugalvojau, nes kaip ir neradau jam tinkamos vietos. Teks daryti mažą skylutę „ACME“ guminiame ženkliuke.

Lendam į vidų.

Išorė puiki, bet vidus nėra toks. Kišenėlių užsegimai prastoki. Jokio tvirtumo, tokie makaroniniai. Atrodo, kad jei paimsi ne už to kampo jis plyš. Ir pasigendu bent vienos vidinės kišenėlės su užtrauktuku. Daugiau vidus kaip vidus. Kišenėles pramastytos. Kai kurios sukurtos kaip tik tam daiktui, kurį ten dedi. Pvz., A-data SH14 išorinis nešiojamasis diskas, rado savo vietą. Plius didžiosios kišenės yra paminkštintos, tai padės išlaikyti daiktus, tokios kaip planšetinis kompiuteris, sveikus. Jei truputį kuprinė yra perkrauta ir daiktai turi aštresnių kampų.  Ir pats vidus lengvai prieinamas, jei užtrauktukas bus atitrauktas iki galo yra nebus palaidų daiktų :)

Daugiau neturiu ką pridurti.

Tai gerai atrodantis, funkcionalus krepšys su nestandartinėmis petnešomis, kurios yra didžiausias šio produkto koziris, bent jau man.

Ir teisinga šio produkto kaina, 117 Lt. Prideda dar žavesio ir padeda užmiršti trūkumus.

Komentarai