Muzika su ACME BH40

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2016-08-23
Aš balsuoju:

    Na tai pirmiausia norėčiau padėkoti ACME kad mūsų nepamiršo:) ir ant mano stalo (ausų) jau yra naujausias jų gaminys - belaidės ausinės BH40.
    Įpakavimas : Jau tampanti tradicine stačiakampė plastikinė dėžutė kurioje iš priekinės pusės puikia matosi pačios ausinės o galinėje pusėje galima peržvelgti pagrindines produkto savybes, bei technines charakteristikas, viduje be instrukcijos randame audio kabelį norintiems ausines prisijungti laidu (pvz.: prie kokio mp3 grotūvo neturinčio bliutufo) bei usb kabelį skirta įkrauti ausines (jei tikėti instrukcija įkrovimas užtruka apie 4val.)
    Dizainas : na išvaizda slidus dalykas :) vieniems gali patikti, kitam ne, bet aš dedu didelį + . ausinės juodos, be jokiu nereikalingų blizgučių, pagamintos iš kokybiško "aksominio" plastiko, kurį ir paliesti malonu ir neatrodo pigiai, ausines patogu sulankstyti, kad užimtu mažiau vietos. Valdymo mygtukai, korpuso spalvos nerėžiantys .akie.  Net Acme užrašas puikiai dera prie visumos.
Naudojimo patogumas.  na viskas super :) viskas kas yra be laidų jau savaime yra gerai kaip pvz.: mobilus telefonas, wifi, na ir acme BH40.  Kad paleistum muziką skaityti instrukcijos nepreiks, viskas paprasta, palaikai ausinių įjungimo mygtuką ir moteriškės (merginos) :) balsas praneš, kad “Taip”, jums pavyko įjungti ausines :) Įjungi bliutufą telefone, pamygi prisijungti ir viskas, gali džiaugtis muziką, Kadangi ausinės turi integruota mikrofoną jas galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą.  Galima netgi paskambinti paskutiniam rinktam numeriui.
    Kokybė. Na pirmiausia jei kalbant apie pačias ausines tai tikrai kokybiškai pagamintos, ausinių pagalvėlės puikiai apglėbia ausis ir puikiai izoliuoja aplinkinius garsus.Apie svarbiausia dalyką - GARSO KOKYBĘ. Garso kobybė - nenuvils, Aišku iki hifi nedatemps, bet tikrai neblogai, puikiai tiks daugumai muzikos stilių nuo klasikos iki elektronikos, ko pritrūko iki pilnos laimės tai sodresnių žemų tonų, o aukšti tonai, vokalas tikrai skamba ok. Atsiliepus į skambuti, pašnekovas  girdisi puikiai, gal biški keistoka, kad nuosavą balsą girdi tyliai, tad gali kilti pagunda kalbėti garsiau negu reikia :)
    Kaina. http://www.acme.eu/lt-lt puslapyje 34,99eu.  Pamygus nuorodą pirkti ausinės atpinga iki 31,54 eu o jei dar turite “Daily card” ar galiojanti studento pažymėjimą gausite dar 20% nuolaidą. Gera kaina už KOKYBĘ ir galimybių produktą, be to gaunate 2metų garantija, kas ir gi nepamaišo.
Išvados: pliusai ir minusai
+ solidi išvaizda
+ puiki ergonomika
+ gerai laikanti baterija,
+ gera garso ir pokalbių kokybė
- nereikėjo kišti tos moterškės balso į ausines, tikrai nereikėjo, juk viskas puikiai matosi iš infomacinių lempučių, o dabar užsidede ausines įjungi ir moteriškė visu garsu tau į ausis rėkia :) Tas pats balsas ir išjungiant ausines bei pagarsinus iki galo, gal jį galima išjungti, ištrinti? Jei taip - tai neradau kaip.
- pašalinis garsas ausinėse, kaip pvz įrašas jau prasidėjo, bet nesigirdi nei muzikos nei balso, girdisi toks tylus “zirzimas”, kuris prasidejus muzikai dingsta (nesigirdi) ir skambant dainai, visai netrukdo.
Asmeninė nuomonė : puikus gaminys už priimtiną kainą, kuris aprūpina mano ausis muzika, kiekvieną rytą keliaujant į darbą.

 

Komentarai