Muzika be laido

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2016-01-18
Aš balsuoju:

   Gauti dovanų per Kalėdas yra visada malonu, o gauti kažką naujo ir naudingo yra 2x maloniau. Tad malonu jog ACME manes nepamiršo ir atsiuntė pratestuoti vieną iš savo gaminių. Taigi Acme BAT testas.

  Jeigu pavadinimas BAT nieko nesako tai galiu paaiškinti jog tai belaidė pakraunama garso kolonėlė. Kaip ir visi Urban Harmny serijos gaminiai atrodo nepriekaištingai, net įpakavimas atrodo gerai, iš priekinės pusės puikiai matosi pats gaminys, ant galinės pakuotės dalies surašyti pagrindiniai parametrai bei „nupaišyta“ naudojimosi intrukcija, atidarius pakuotę viduje randame: pačia kolonėlę, naudojimo instrukcija, usb laida, bei 3.5 laidą.

  Pati kolonėlė nėra mažutė apie 10cm skersmens ir 4cm storio.  Valdymui itaisytas vienintelis ratukas per kolonėlės centrą, vieno žodziu minimalizmas J Tas pats ratukas reguliuoja garsą, įjungia ir išjungia kolonėlę, bei su juo galima atsiliepti bei padeti ragelį.  Kolonėlė turi ir integruota mikrofoną tad ją galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą.

  Dedam pliusą dėl naudojimo paprastumo, instrukcijos kad per kolonėlę paleistum muzika skaityti neprireikė, tiesiog palaikiau ratuką keletą sekundžių paspaudus, kolonėlė įsijungė, susirandau ją telefone ir viskas veikia. Garso kokybė tikrai nebloga (čia sakant į gerąją pusę), aukšti ir vidutiniai dažniai skamba kokybiškai be jokių pašalinių garsų, na o su žemais.... na iš kur geri žemi tokio dydžio kolonėlėje J bet klausytis tikrai galima, garso reguliatoriaus iki galo sukti nepatariu nes tai atsiliepia muzikos atkūrimui. Garso visi 3W , skamba kažkur dvigubai garsiau nei mano telefonas. Nežinau kas sugalvojo kad atsukus visą garsą ar pritildžius iki nulio kolonėlę ji pradeda pipsėti – po kelinto karto tai pradeda nervinti. Ko pasigedau, tai mygtuko prasukti dainoms į priekį arba atgal.  Kolonėlė turi ir lizdą garso signalo atėjimui ir  išėjimui, kai dėl atėjimo tai viskas ok, galima pajungti kolonėlė laidu be bluetooth ir tuo paciu laidas gali atlikti radijo antenos vaidmenį, va išėjimas mano nuomone nelabai kam reikalingas, juk nejungsi pvz kolonėlės per bluetooth ir tada jau nuo jos ausinių? Baterija laiko ilgai, be problemu ištempia nurodytas 8val.

  Kadangi kolonėlė gali tarnauti ir kaip laisvų rankų įranga, tai buvo smalsu tai pabandyti. Atsiliepiama centriniu mygtuku, pokalbis girdisi švariai ir jei atsuki garsą tai ir labai garsiai, mikrofonas irgi veikia gerai , galima daryti vos ne konferencinį pokalbį ir bendrauti keletui žmonių iškarto. Paskambinimo funkcija tokia su klaustuku? Atskambina paskutiniam žmogui kuriam skambinai, tereikia pora kartu greitai pamygti garso mygtuką ir skambina, tad vaikas pasičiupes kolonėlę kelis kartus sugebėjo paskambinti J

   Kolonėlė galima nesunkiai pritvirtini su raišteliu esančių prie jos, bet galima gi buvo įdėti ir „karabiną“ 

Apibendrinimas. Puikus gaminys pagal savo kainą (kainuoja apie 22eu) gerai atrodantys, paprastai valdomas ir neblogai skambantis.

Komentarai