Music Dongle Bluetooth įrenginys BTDG40

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2013-09-03
Aš balsuoju:

Sako, jog kai žmogui trūksta originalumo, tai jis tiesiog patingėjo papildomoms paieškoms. Šįkart tikriausia turėčiau sakyti, jog patingėjau, bet po teisybe labiau tiktų pasakyti jog nesusirgau IT prietaisu - music Dongle. Music Dongle prietaisas, keistas ir nišinis, jo vartotojas tiksliai žino kur jį naudos. T.y. kur bus kišamas šis USB prietaisas, kuris siunčia arba gauna bluetooth informaciją ir perduoda laidu muzikiniam prietaisui arba priima informaciją, gauta bluetooth ryšiu. Skamba sudėtingai, bet iš tikrųjų tai tarsi prailgintuvas be laido. Jeigu norite vonioje paleisti muziką, o pats būti balkone, tarkim iš telefono tai prietaisas jums. Aš šiuo atveju pasiduodu, nes prietaisą išbandžiau tam, jog būtų išbandytas, tačiau jau pusantro mėnesio neišimu iš tašės, nes gyvenime jis man nereikalingas.

Jeigu reikia muzikos, tai naudoji ausines arba pačio muziką leidžiančio prietaiso kolonėles, o prailgintuvas nėra reikalingas. Galbūt imanoma jį naudoti automobilyje, tačiau klausimas ar kišant USB prietaisą į maitinimo konverterį prietaisas gali pradėti trukdyti vairuoti dėl savo padidėjusių gabaritų. Pasikartosiu, bet jeigu tu žinai kur šį prietaisą naudosi, tai jis tau tiks, o jeigu pirksi, nes galbūt panaudosi, tai jis kaups dulkes kaip ir pas mane.

Nelyginau kainos su konkurentais, bet paties prietaiso kaina yra nemaža, galima įsigyti bluetooth keyboard plius mouse už tokią kainą. Komplektacijoje nerasite net kištuko į maitinimą, teks naudoti kito prietaiso maitinimo kištuką.

Sunku vertinti prietaisą, kai pats neradau kur jį panaudoti taip, jog palengvintų man gyvenimą. Būsiu neutralus, bet paminėsiu, jog tikrai neesu vienintelis, kuris nerado jam panaudos.

Komentarai