MAO6 pelytės apžvalga

Arminas Grigonis portretas
Arminas Grigonis, 2014-02-28
Aš balsuoju:

       XXI-ame amžiuje turbūt retas žmogus įsivaizduoja savo gyvenimą be kompiuterio. Šiuolaikiniai žmonės nori visko kuo greičiau : vieni valgo greitą maistą, kiti nori greičiausios mašinos, o treti tiesiog nori kuo greičiau pabaigti savo darbus, todėl ACME pristato savo naują kompiuterio komponentą -  ACME pelę MA06 kuri turi NET 2 (!!!) papilodmus mygtukus, su kuriais galėsite naršyti internete dar greičiau, bet apie tai vėliau...   Dažniausiai pelės būna bevielės arba su laidais, tačiau gaila, bet ši su laidu, todėl pagrinde ji skirta prie stacionaraus kompiuterio.

 

PAKUOTĖ IR ĮPAKAVIMAS

 

      Pakuotė įprasta ACME'i : Plastmasinėje, orandžinėje, sunkiai atidaromoje. PASTEBĖJIMAS : Jei neturite žirklių ar peilio po ranka, nepadarykite mano klaidos, ir nebandykite atidaryti pakuotės su savo rankomis - susipjaustysite... Tačiau tokia pakuotė turi ir šiokių tokių pliusų - transportavimo metu niekas nebus pamesta, o ilgapirščiai nieko neištrauks pro tarpus, todėl ši pėlė pasieks jus su visais pridedamais priedais. Na, o jei jau prakalbau apie priedus, prie šios pelės pridedama garantinė knygutė ir bukletai. Priekinėje pakuotės pusėje parašytas pelės modelis, galinėje pakuotės pusėje, aprašyta visa pelės specifikacija.

 

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

 

      Dizainas paprastas, gal net sakyčiau dizaineriai pagailėjo laiko kurdami šią pelę - ji milžiniska, masyvi, todėl todėl ant jos galima padėti visą plaštaką. Kairysis ir dešinysis mygtukai spaudosi lengvai, o ratuko mygtukas gana "kietai", o kiekvieną paspaudimą palydi malonus ausiai "klik",ratukas sukinėjasi lengvai. Pelės viršus tamsus, o apačia pilka. Pelė turi penkis mygtukus ir ratuką. Du papildomi mygtukiai puslapiuose leidžia naršyti greičiau : jie atlieka "Forward" ir "Back" funkcijas. Pelė turi funkciją reguliuoti rezoliuciją DPI, kuri leidžia nusistatyti pelytės jautrumą pagal vartotojo poreikius. Ant pelės jokių papuošimų nėra. Ši pelė buvo kurta dėl paprastumo, nes nežinau ką dar būtų galima dar apie ją pasakyti, o tuščiažodžiauti nesinori.

 

 

KOKYBĖS IR KAINOS SANTYKIS

 

       Acmemedia.lt internetinėje parduotuvėje ši pelė kainuoja nepilnai 23lt. Su ISIC pažymėjimu, arba „Daily Card“ kortele bus suteikta 20% nuolaida, ir su nuolaida pelės kaina vos tik 18 lt.! Mano nuomone, šios pelės kainos ir kokybės santykis yra tikrai neblogas, tad taupiems ir labai daug nereikalaujantiems vartotojams ši pelė yra idealus variantas.

 

 

Privalumai :

 

       1. Dots per Inch (DPI) reguliavimas

 

Trūkumai/ Minusai :

 

       1. Didelė.

       2. Nepatogi ilgiau naudojant.

 

Komentarai