LOOP apsauga, stovas, knyga

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2014-10-08
Aš balsuoju:

Kaip ir buvo tikėtasi iPad‘ai ir Android tab‘ai nebekelia „vau“ efekto, kas buvo vos prieš keletą metų. Tad dabar savo liečiamąjį įrenginį reikia aprengti stilingais rūbeliais. Taigi mano rankose naujas ir šviežiai iškeptas LOOP dėklas – stovas. Kuo toliau acme vis geriau padaro savo namų darbus ir pateikia vis geresnius ir tobulesnius produktus ne išimtis ir šis dėklas. 
„Čiupinau“ ir glosčiau šį malonų liesti daiktą, kadangi medžiagos ir tekstilė parinkta maloni ir tvirta. Vidinėje pusėje matome plastikinius laikiklius į kuriuos tvirtinasi mūsų įrenginys. Mano nuomone plastikas tai paprasčiausias pasirinkimas juo labiau jis laiko patį „tablet‘ą“ ir pastovus sąlytis su ekranu, tad reikėjo manau bent tas laikiklio vietaspagumuoti, kad ilgesniam naudojimui neliktų mikro įbrėžimų. Arba aptraukti mažiau „žalinga“ medžiaga šiuos plastmasinius kabliukus. Jeigu pradėjom apie minusiukus kalbėti norėčiau dar pastebėti, gumytę, kuri juosia uždarytą dėklą. Kaip ir viskas tvarkoje, kol uždarytas dėklas, bet jei norime naudoti kaip stovą ar knygą gumytė nujuosiama ir tuomet išaiškėja problema. Tos gumytės nėra kur dėti aišku galim apjuosti ar perkišti per visą dėklą, bet tuomet iškylagreitesnio nusidėvėjimo rizika, tiek gumytės, tiek pačio dėklo. Na tai nėra didėlė bėda, bet vardan vartotojųperfekcionistų reiktų į tokias smulkmenas žiūrėti atidžiau. 

 

Na ką gi šiek tiek apžvelgiau didesnius minusiukus ir tuo jie užsibaigia. Žvelgiant į visumą atrodo stilingai irneįpareigojančiai minimalistinis stilius su smagiomis detalėmis, kaip aš vadinu „cinkeliu“. Labai patiko acme logo vieta ir nebe oranžinė spalva (kurią jau senai reiktų pamiršti kaip blogą sapną), tikrai stilinga ir geriausia kur galėtų būti, kas duoda stiliaus ir kokybės pojūtį. Labai gražiai ir taip pat kelia stiliaus pojūtį, tai odinės detalės, kurios yra ne tik dėl grožio, o atlieka stovo laikiklio ar užčiuopimo funkcijas. 
Taigi daug iš tuščio į kiaurą nepilstant (visgi dar neteko gilintis į dėklus ir tikrai daug neprirašysime) galiu pasakyti, kad tai rimtas konkurentas kitiem dėklams, ir stiliaus, ir funkcionalumo taip pat kokybės atžvilgiu, kuris vertas dėmesio jūsų elektroniniui kompanjonui, kurį ne tik apsaugos, bet ir palengvins jo kasdienį naudojimą.   

 

Komentarai