Kuprinė ACME 16B40

Tomas Janulevičius portretas
Tomas Janulevičius, 2014-02-25
Aš balsuoju:

Galima būtų nesunkiai išvardinti kokie būtų mano reikalavimai renkantis kuprinę kompiuteriui. Joje turi tilpti ne tik kompiuteris, pelė, kompiuterio maitinimo blokelis su laidais, bet turi dar likti vietos ir knygai, užrašų knygelei, rašikliams, gėrimo buteliukui, ar net megstiniui. Tad esminis dalykas turi būti papildomos vietos kitiems daiktams. Kuprinė turi patogiai kaboti ant pečių, turėti patogią rankeną nešimui rankoje.

Ar Acme 16B40 kuprinės modelis atitinka, bent keletą mano reikalavimų papasakosiu tuoj pat.

Funkcionalumas ir patogumas

Į šią kuprinę drąsiai telpa 15,6'' dydžio nešiojamas kompiuteris. Smagu, kad lieka vietos papildomiems daiktams. Užtenka vietos ir knygai ir plenšetiniam kompiuteriui, pakrovėjams ir kitoms smulkmenoms. Kuprinės viduje tikrai pakanka skyrelių savo daiktus susidėti pagal savitą sistemą, kad būtų lengva juos rasti. Ir nebūtina nešioti tik kompiuterį. Ji gali puikiai tarnauti ir kaip kasdieninė kurpinė į paskaitas ar mokyklą, ar darbą.

Vidiniai skyreliai nėra kieti ir lengvai susispaudžia, tad reikalui esant į didijį kuprinės skyrių galite dėti bet kokius ten telpančius daiktus. Tikrai vietos yra. Eksperimentuojant pavyko sutalpinti nešiojamą kompiuterį ir du butelius po 2L gaiviojo gėrimo (tad galite įsivaizduoti, kad vietos tikrai yra nemažai).

Nešantis šią kuprinę ant pečių pradeda aiškėti jos minusai. Petnešos galėtų būti platesnės. Svoris tuomet pasiskirstytų didesniame plote ir mažiau vargintų. Tuo pačiu petnešos galėtų būti ir storesnės ir minkštesnės. Pati visa kuprinė yra pakankamai "minkšta". Galima lengvai ja suspausti rankomis bet kuria kryptimi. Tai yra minusas dėl to, kad yra sumažinta apsauga nešamai technikai, bet pliusas, kad kuprinė iš tiesų lengva. Jeigu bandyti nešti kuprinę rankoje už tam skirtos rankenos, tai greitai pajusite diskomfortą, nes rankena siaura ir nepatogiai gula į delną, "pjauna". Žmonėms turinties didesnias rankas gali būti net sunku prakišti plaštaką, kad apskritai naudoti tą rankeną. Vėlgi, kadangi tai kuprinė, tai gal ir derėtų ją nešioti ant pečių. BET.. čia laukia kitas siurprizas. Nelabai malonus. Šios kuprinės nugarėlė, kuri remiasi į nugarą, yra labai plona . Tai sukelia nemalonų jausmą nugarai vos tik užsimetus ją ant pečių (tuo metu kai kuprinėje yra kompiuteris). Žinoma, jei į kuprinę pridėsime vien tik drabužius, tai šio nemalonaus jausmo patirti neteks. Bet reikėtų tą nugarėlę gaminti standesnę ir su paminkštinimais nugarai. Jeigu šis modelis ateityje bus atnaujintas, tai galima šiuos atnaujinimus įtraukti į sąrašą.

Tad kuprinės patogumas labiausiai priklauso nuo to ką joje nešatės.

Dizainas ir kokybė

Dizaino prasme viskas labai paprasta, tvarkinga ir dvelkia minimalizmu. Acme logotipas pavaizduotas tik vienoje vietoje ir jis nėra "rėkiantis". Išorėje tik dvi kišenės. Viena jų užsegama užtrauktuku, o kita be užsegimo ar užtrauktuko. Tik ar lyjant ar sningant ta neužsegama kišenėlė netarnautų, kaip kritulių surinkimo rezervuaras. Deja praktiškai šio dalyko patikrinti nepavyko.

Pilka spalva yra pakankamai praktiška kasdieniam naudojimui. Iš vidinės kuprinės pusės kuprinė dengta vandeniui nelaidžia medžiaga. Tad neilgas buvimas lietuje neturėtų pakenkti nešamam kompiuteriui. Panaudotos medžiagos atrodo tvirtos, pasiuvimas tvarkingas, be priekaištų.

Norėtųsi, kad bent kompiuterio skyrius būtų su didesne apsauga t.y. standesnis.

Kaina ir konkurentabilumas

Kuprinės kaina ~72lt. Šioje kainos grupėje (60-80lt) yra tikrai nemažas pasirinkimas nešiojamų kompiuterių krepšių, bet ne kuprinių. Tad šis gaminys turėtų užimti pakankamai tvirtas pozicijas rinkoje, nes konkurencija nėra didelė. Tai gaminys skirtas visiems norintiems turėti nešiojamo kompiuterio kuprinę neišleidžiant daug pinigų. Ir iš tiesų kainos/kokybės santykis pakankamai geras. Be abejo yra minusų, bet reikia sutikti su tuo, kad kaina tikrai nesikandžioja.

Komentarai