Krepšys, talpesnis už kitus.

Arminas Grigonis portretas
Arminas Grigonis, 2014-10-21
Aš balsuoju:

        Greičiausiai labai nesuklysiu jei pasakysiu, kad dauguma žmonių, gyvenančių XXI –jame amžiuje neįsivaizduoja savo gyvenimo be savo nešiojamo arba planšetinio kompiuterio. Tame tarpe esu ir aš. Bet kas, jei žmogus užsigeidžia kažko daugiau, kažko talpesnio, kažko patogesnio, kažko tokio, kas talpintų daugiau nei kompiuterį? Jei mintyse pagalvojote, kad ir jums „ankšta“ vietos Jūsų nešiojamo kompiuterio krepšyje, ACME Jums suteikia šansą įsigyti didesnį ir patogesnį krepšį ACME TRUNK! Šis krepšys puikiai tiks tiems žmonėms, kurie su savimi nešiojasi daug daiktų, pavyzdžiui turistai stovyklaujantys gamtoje. Na gal pavyzdys ne iš geriausių, tačiau esmę buvo galima suprasti. O dabar apžvelgsiu pačią nešiojamo kompiuterio kuprinę - krepšį.

 

Pakuotė ir įpakavimas

 

        Na jau šį kartą tai tikrai neišsiplėsiu apie įpakavimas, tačiau paminėsiu, kad šį krepšį gavau celofaniniame maiše, kuris buvo apsuptas lipnias juostele. Nežinau, gal dėl to, kad šis krepšys nebuvo oficialiai išėjęs į rinką, tai tiesiog buvo sandėliavimo formoje. Tačiau, jei taip pardavinėsite šį krepšį, tai atsiprašau, negerbsite savo klientų.

 

 

        Žvilgsnis iš arčiau

 

        Pats didžiausias šios nešiojamo kompiuterio kuprinės išskirtinumas ir didelis pliusas, tai yra talpa. Buvau patalpinęs 4 marškinius, 2 megztinius, 1 striukę, 2 butelius 1,5L alau...ehem, mineralinio vandens. Viskas labai kompaktiškai sutilpo. Antras didžiulis privalumas yra patogumas. Labai patogu, kai būna mažai daiktų pridėti, tada ši kuprinė tarsi persitransformuoja į mini „maišelį“. Taip pat labai patogu įsidėti kokią smulkmenėlę į skyrių su virvute. Vis dar kalbant apie patogumą, noriu paminėti kad labai patogu nešioti tiek su viena petneša ( t.y. kaip tašę), tiek su abejomis (t.y. kaip kuprinę). Ei ACME, ar ne per daug patogų produktą sukūrėt, a? Pabandome įsivaizduoti situaciją: skubame į autobusą, piko metas. Įlipame ir ieškome kišenėje, kurgi įsidėjom mes tą nuolatinį bilietą? Tačiau su TRUNK‘u tokios nelaimės daugiau nenutiks, nes viršuje esanti kišenėlė pasitarnaus kaip svarbiausių daiktų dėklas.

        Na, o dabar pakalbėkime apie patį dizainą. Na ties šia vieta stengsiuosi labai neironizuoti...bet ar žiūrite serialą The Walking Dead? Nuotrauka kairėje paimta iš filmo ištraukos ir parodo, kaip vis dėl to gerai toks krepšys būtų per zombių apokalipsę, kaip gerai vaikščioti po miškus ir kaip gerai susidėti maistą. Bet ne daugiau. Asmeniškai man, kai aš esu klasikinis žmogus, man šis dizainas visiškai nepriimtinas, ir savo kompiuterio į darbą tikrai nesinori neštis einant per miestą. Tačiau tai yra TIK mano nuomonė, ir dėl skonio nesiginčijama.

        Kalbant apie tvirtumą, aš nieko blogo negaliu pasakyti. Tašė-kuprinė buvo nešiojama  kasdieną dvi savaites, buvo dedami visai sunkūs svoriai. Kuprinė testą praėjo, medžiaga nei kiek neišsitampė, nesusidėvėjo, atrodo lyg nauja. Taip pat patiko kad medžiaginės petnešos labai patogiai ir paprastai reguliuojasi, tik šiek tiek pasirodė kad viduje esanti kišenėlė yra šiek tiek per maža, trūksta kur pasidėti mažus daiktus. Mano nuomone, šio krepšio kokybės santykis yra tikrai geras. Juo labiau, kad ieškoti alternatyvų šiam krepšiui yra iš ties sunku, o ir kainos skiriasi mažiausiai du kartus... O taip pat visada yra smagiau turėti tokią gerą lietuvišką prekę, kurioje galima patalpinti tikrai daug ką.

 

Privalumai :

                 1) Medžiagų kokybė

                 2) Patogumas

 

Trūkumai :

                 2) Dizainas

Komentarai