Išorinė baterija ACME PB03 High capacity power bank

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2015-05-07
Aš balsuoju:

ACME baterija yra vienas iš tų nesudėtingų gaminių, kuriuos galima būtų aprašyti keliais sakiniais. Pradėjus ja naudotis man pasirodė kitaip.

 

 

Pojūčiai. Gamintojas pasirinko labai neįmantrią formą ir sąlyginai paprastas medžiagas, tačiau tai veikia. Bateriją juk laikome krepšyje ir ji lengvai randama apčiuopiant, nes guminis paviršius lengvai atpažįstamas lyginat su kitais. Šis paviršius taip pat tarnauja, jeigu naudojama bateriją automobilyje, lėktuve ir mums reikia, jog baterija nenuslystų nuo paviršių ant kurių dedame elektros prietaisą.Forma patogi ir smagiai “guli” rankoje.

 

 

 

Funkcionalumas. Prietaisas turi vieną mygtuką, tačiau kaip ir Apple telefonuose jis yra veiksnus, juo atliekame paprastai visas funkcijas:

  • įjungiame

  • tikriname kiek baterija yra įkrauta

Ant pačio prietaiso turime keturias lemputes, kurios parodo kiek baterija įkrauta, paprasta, tačiau funkcionalu. Prietaiso viršuje yra laidas su dviem antgaliais mini ir paprastas USB, priklausomai nuo prietaiso galite pasirinkti kurį jums reikia naudoti. Aš visada naudoju mini USB, tačiau naudoju savo laidą, nes pastarasis per trumpas.

 

 

“Field test”. Iki šiol nebuvau bandęs baterijos tad lyginti sunkoka, pabandžiau lyginti su informacija, kurią pateikia gamintojas. ACME teigia, jog pakrausite dvi planšetes arba tris telefonus.Galbūt aš naudoju keistus prietaisus, tačiau man nepasisekė šių žodžių patvirtinti. Kroviau SAMSUNG Note 8.0 planšetę (4600 mAh) su pilnai pakrauta ACME PB03 baterija (6000 mAh). Krovimas truko apie 8 valandas, baterija išsikrovė (liko viena lemputė iš keturių), o planšetė pasikrovė 96%. Tikiu, jog galime patvirtinti šį gamintojo teiginį renkantis paprastesnius įrenginius, tačiau tuomet kažkaip reiktų nurodyti kokie tie telefonai ir kokios planšetės.

 

 

Komentarai