Išorinė baterija Acme PB03

Paulius Pilipavičius portretas
Paulius Pilipavičius, 2015-05-11
Aš balsuoju:

Užvėlinta, tačiau patikrinta apžvalga apie išorinę bateriją "Acme PB03". Pliusai ir minusai? Skaitykite plačiau!

Gavęs šią bateriją apsidžiaugiau, nes iš esmės, po praitais metais buvusio festivalio, supratau, kad išorinė baterija - nepamainomas dalykas. Pakuotė, kaip ir daugumos "Acme" produktų - plastikinė, įrenginys puikiai matosi, tik pačiupinėt neišpakavus neįmanoma. Išsipakavau bateriją ir pirmą, kas sužavėjo - usb kabelio supakavimo inovacija. Taip, kabelis buvo puikiai supakuotas, nesimaišantis ir visuomet su įrenginiu. Išorė pačios baterijos guminė, tad puikiai laikosi delne, ant automobilio priekinės panelės ir panašiai. 
Pirmas įjungimas buvo nesėkmingas, nes baterija buvo visiškai iškrauta, tad nusprendžiau pakrauti ir tuomet išbandyti bateriją. Pačios baterijos krovimo laikas nesužavėjo nei jungiant nuo kompiuterio, nei nuo atskiro tinklo adapterio. Tiesa, labai nenusiminiau, nes kroviau per naktį, o to pakako pilnai baterijos įkrovai. Antras bandymas įjungti ir štai užsidegė pilnai visi keturi indikatoriai nusakantys baterijos talpą.
Pasiėmiau savo telefoną (Sony Xperia Z1) pirmam bandymui ir... Teko nusivilti, mano telefonas visiškai nesuregavo į bateriją. Tuomet pasiėmiau kitą telefoną (HTC One Mini), pajungiau ir šis taip pat neparodė jokios reakcijos. Ar tai tiesiog atsitiktinumas, ar problem su kabeliu - neišsiaiškinau, nes jungiant į usb jungtį man nė vienas telefonas nesuveikė. Galiausiai pasiėmiau Sony Docking Station ir vuolią - maniškis telefonas krovėsi, tiesa labai lėtai.
Su baterija pavyko įkrauti pustrečio karto telefoną iki viso 100 procentų.

Po ilgesnio laiko baterijos guminė dalis atšoko ir ją laisvai buvo galima nuimti, tačiau tai diskomforto didelio nesukėlė. Viso to reziumė: produktas dirba, tačiau dėl jo prikimo labai pagalvočiau. Kodėl? Pliusai ir minusai:

Pliusai:
- Ganėtinai patvarus korpusas
- Maloniai laikomas rankoje
- Puikus kabelio sudėjimo būdas
- Paprastas naudoti
- Suprantama indikacija
- Gerai atrodo

Minusai:
- 1A 5V srovė, kuri vers laukti ilgą laiką, kol pasikraus telefonas (Idealu būtų 1,5A ar net 2A srovės padavimas)
- Guminė dalis nesunkiai nusiima, nors turėčiau teigti, kad tai turėtų būti įmanoma padaryti bent su įrankiais, o ne plikomis rankomis
- Kiek nepatogus nešioti kišenėje, tad korpusas galėtų būti kiek plonesnis ir priminti paso dydį ir net galbūt galimybę pritvirtinti prie telefono ar planšetės iš galo

 

Komentarai