Gražuolės pelės ir klaviatūros, pavarde Smoriginas, kombinacija WS05 DUO

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2013-07-02
Aš balsuoju:

Kompiuterinės evoliucijos eigoje stacionarius kompiuterius keičiame į nešiojamus, o pastaruosius papildome planšetėmis. Jeigu jau pradėjote suktis šiuose evoliucijos ratuose jums puikiai žinoma nešiojamo kompiuterio įpatoginimo seka. Pirmiausia dirbant su nešiojamu kompiuteriu norisi jį pakelti nuo stalo dėl riešų patogesnio kampo darbui. Taip pat ir ekranas jau yra aukščiau. Tačiau tai dar ne pabaiga. Toliau tęsiame ir ieškome papildomos klaviatūros ir pelės, kuri leistų nešiojamą atitraukti nuo mūsų darbo metu bent trisdešimt centimetrų. Esu jau kartą komplektavęs tokį derinį, tačiau mane labai nervuoja laidai, kuo jų daugiau, tuo mažiau laisvės ir visi darbui reikalingi daiktai susipina.

    

Praėjo pusmetis ir keičiau šį komplektą nauju. Šį kart labai padėjo acmexpert testavimui dovanotas komplektas WS05 - bevielės klaviatūros ir pelės duetas. Duetas, kuris ypač laiku pradžiugino iki begalybės. Kadangi mano senam nešiojama kompiuteryje buvo sugadintas bluetooth tai tikėjausi nedidelio fiasko, tačiau nano imtumas išgelbėjo ir okupavęs USB jungtį leido naudotis beviele klaviatūra ir pele.

    

Atmetam šias aplinkybes ir vertiname daiktą naujomis akimis. Taigi kaip visada pirmas įspūdis prisilietus - medžiagos nebrangios, netgi nepabijokime naudoti žodžio pigios, tačiau tvirtos. Dizainas ypač paprastas, kiek tai buvo įmanoma, tačiau savotiškai novatoriškas ir patogus. Pelė primena nupjautą kampu plasmasinio vamzdžio atraižą, o klaviatūros yra lygiai tiek kiek reikia. Nei daugiau nei mažiau. Paskutinių metų mada apipjaustyti klaviatūrą tiek kiek išeina pradėjo nervuoti nes atrodo lyg griaučiai ir nėra kur delnų pasidėti.

Antras etapas naudojimas. Klaviatūra didelio įspūdžio nepadarė. Klavišai yra nejautrūs ir dažnai raidė arba nepasispaudžia arba pasispaudžia iškarto dvi. Kartais ji vėluoja ar dalinai praranda ryšį. Tačiau šio dueto kita dalis pelė - įspūdinga. Ji labai patvariai sėdi delne, mygtukų yra tiek kiek reikia ir jie puikiai veikia. Vardan energijos taupymo ji gan greitai užmiega, tačiau tai taupo baterijas ir kai ją pažadini pointeris būna lygiai toje vietoj kur ir sustojo, tad nereikia ieškoti po visą ekraną kaip dažniausiai nutinka kitoms pelėms. Kitaip tariant pelės nebenoriu paleisti arba iškeisti net į daug brangesnius modelius.

 

    Reziumė sakyčiau, jog duetas nelygiavertis, tačiau kainos lygmenyje jis puikiai balansuoja. Keletas konkurentų yra sukūrę ir pigesnių variantų, tačiau jie apgailėtini. Tad acme’i turiu iškelti nykščius kaip jie sugeba ekonomiškuose produktuose paprastai padaryti neįtikėtinus dalykus (kalbu apie pelę). Klaviatūrai keisčiau mygtukus ir jų jautrumą. Tačiau jeigu kišenėje neguli dviguba suma nei pastaroji kombinacija kainuoja nieko geriau ir nerasite. Tad aš pasiliksiu prie pastarosios kombinacijos.

 

    p.s. parsinešiau namo ją aprašyti ir dingtelėjo mintis, jog galima prijungti prie smart tv - veikia puikiai, iškarto susikonfigūravo ir kelių sekundžių bėgyje jau naudojau duetą. Tad tiems kas namie youtube žiūrite per tv ir reikia rašyti paieškoje pavadinimus - puikus produktas.

Komentarai