Garso bombikės Acme SP101

Santaras Kuskys portretas
Santaras Kuskys, 2013-05-15
Aš balsuoju:

Pakuotė Acme SP101 kolonelių pakuote atrodo pigiai iš permatomo plastiko su trumpu aprašymu bei pagrindinem specifikacijom , logotipu skelbiančiu apie 5 metu garantija. Koloneliu mini usb laidas skirtas ikrovimui nuo standartinio usb lizdo,bei vartotojo gidas su garantiniu lapeliu lietuvių bei kitomis kalbomis. Dizainas Acme SP101 koloneliu priekinė dalis groteles baltos spalvos tviro metalo visi kampai ir briaunos užapvalinti abiejų kolonėlių šonuose ,,Acme’’ logotipai su užrašais pats plastikas juodos spalvos tvirtas padengtas švelniu sluoksniu tad liesti malonu. Galineje dalyje garso reguliavimo ratukas ikrovimo lizdas bei lempute.Apatineje dalyje išsitraukiantis laidas bei mygtukas perjungentis iš usb maitinimo į usb režima arba akumuliatoriaus maitinimo režima žemiau ertme paslepti garso kištukui kai koloneles transportuojamos.

 

 

 

Funkcionalumas, kokybe ir patogumas

įkrovimas naudojimosi laikotarpiu įkraudavau  nuo kompiuterio, televizoriaus, konsoles tiek ir nuo modemo usb jungties krovimosi metu dega raudona lemputė pilnai įkrovus žalia įkrovimo trukme 2 valandos. Kolonėlės galima sulipinti viena prie kitos įmontuoto magneto pagalba tai patogu nešiojantis garso laidas su standartine 3.5 mm audio jungtim laido ilgis apie 62 cm plonas plokščias laidas atrodė nepatikimai vis kirbėjo mintis kad greit viduje susitraukys metalines gijos ir nebeveiks Bet naudojimosi laikotarpiu buvo grubiai tampoma bet, nesugedo.  Garso laidas patogiai susitraukia i vidų užtenka traukti laida o kolonėles tuo metu stumtelti traukimo kryptimi norint ištraukti  traukiama kol spragtels ir užsifiksuos. Taip reguliuojamas garso laido ilgis bei, atstumas tarp kolonėlių. Bendras kolonėlių svoris 222g.

Viduje integruota baterija neatsispyriau pagundai pažvelgti i vidų - nustebau vietoj aprašomos  5 V, 500 mA baterijos  5 V, 550 mA baterija akumuliatorius atlaike 7,5 h grojimo ant maksimalaus garso.

Garsas

Bendra garso galia 4W (2 x 2W),garso dažnio juosta 60 Hz – 20 kHz kambaryjė groja gan garsiai lauke tyliau,dėl išsisklaidantčio garso nepastai atkuria žemo dažnio garsus su aušto dažnio taip pat susitvarko pašalinių garsų negrojimo metu nepastebėjau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išvados Nepaisant pakuotes kuri be aštrių įrankiu neatsidaro ir per daug plastiko galutines išvados kokybes kainos kategorijoje šios kolonėles vertos 9 iš 10 nės už tokia kaina pasirinkimas skurdokas  o bluetooth nebuvimas nėra jau toks svarbus nes 3.5 mm. audio jungtis suteikia suderinamumą su visais mp3 audio bei video prietaisais bei prailgina veikimo trukme. Acme SP101 koloneliu kaina prasideda nuo 62.99 lt. gamintojo el. parduotuvejė 66.48 lt. su "Daily Card" ar ISIC pažymėjimu bus suteikta 20% nuolaida kuri atpirks atsiuntimo išlaidas 12 lt. O užsisakant virš 100 lt. prekių atsiuntimas nekainuos bet kokiu atveju prie geros muzikos iš šių kolonėlių jums liks dar ir skaniems ledams.

Komentarai