Energija kišenėje - Acme PB03

Tomas Janulevičius portretas
Tomas Janulevičius, 2015-05-04
Aš balsuoju:

Visi esame patyrę tą jausmą, kai mobiliojo telefono baterija išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu. Todėl visuomet automobilyje ar savo kuprinėje/rankinuke galime turėti išorinę bateriją, kuri įkraus mūsų telefoną ar plančetinį kompiuterį. Mano rankose Acme PB03 išorinė baterija. Ko ji verta? Tuoj papasakosiu.

Pirmas įspūdis labai geras. Maloniai "limpa" prie rankos. USB laidas puikiai susisuka savo vietoje ir yra tinkamo ilgio. Baterijos dydis nėra didelis, svoris tik 175g.
Gamintojas nemeluoja: baterijos įkrovimo laikas maždaug 8-9val. Labai geras dalykas, kad baterija turi įkrovimo lygio indikatorines 4 led lemputes, kurios simbolizuoja po 25% energijos. Tad kraunant bateriją maždaug aišku kiek jau yra įkrauta. Taip pat tos pačios lemputės parodo kiek energijos likę baterijoje, kai ji jau buvo naudota. Tereikia paspausti mygtuką ant baterijos.
Pajungus bateriją prie telefono, reikia aktyvuoti krovimą paspaudžiamt mygtuką esantį ant baterijos. Tuomet led lemputės užsižiebia ir parodo kiek įkrauta  išorinė baterija ir pradedamas telefono krovimas.

Mano baterijai teko nelengva užduotis. Nors gamintojas sako, kad ja galima įkrauti 3 mobiliuosius telefonus, man pavyko įkrauti savo telefoną tik 1,5  karto. Žinoma, taip yra todėl, kad mano telefono baterija yra gan talpi (3100mAh). Taigi savaitę laiko savo telefoną kroviau naudojant vien tik šią išorinę Acme PB03 bateriją. Tikrai labai ja džiaugiuosi. Tai yra pakankamas energijos užtaisas, kad Jus išgelbėtų įkraunant telefoną.

Kadangi turiu dideles kišenes telefoną kroviau tiesiog kišenėje, kai tuo metu vaikštinėjau mieste. Kai reikėjo telefoną naudoti dalinantis WIFI interneto ryšiu irgi jį pajungiau prie išorinės baterijos, kad prailginti telefono veikimą ir jis greitai neišsikrautų.
Jeigu Acme klaustų, kaip gali patobulinti šią bateriją, tai pasakyčiau labai paprastai: padvigubinkite jos talpą ir įtaisykite dvi krovimui skirtas USB jungtis, kad vienu metu, esant poreikiui, būtų galima prijunti du įrenginius.

Šios išorinės baterijos kaina yra maždaug 16 eurų. Tikrai nedidelė investicija, po kurios niekada neliksite "be ryšio".

Rekomenduoju visiems!

Komentarai