Ekranų valymo rinkinys ACME DROP Screen cleaner 2 in 1

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2015-05-07
Aš balsuoju:

Ekrano valiklis kuris stebina. Kuo gali nustebinti valiklis, vat ir aš nežinojau. Žinoma jis gavo IF design awards, vadinasi išvaizda verta dėmesio, tačiau čia tikrai neapsistočiau. Bandydamas aptikau du jo pliusus:

  • super patogus

  • valo dvigubai geriau nei kiti

Ką turiu omenyje super patogus, ogi labai paprasta, gamintojo priimtas sprendimas, jog ir purkštukas ir valomoji servetėlė tai ta pati, vientisa konstrukcija ir jos nepasimeta viena nuo kitos, nereikia skirti laiko paieškoms.

Antra, jog valo tikrai geriau nei kiti. Tikrai pats netikėjau, juk naudojame įvairaus tipo šluostelės, kurios giriasi naujausiomis, inovatyviamis technologijomis, tačiau lyginant su šia šluoste visos kitos tarsi močiutės grindų skudurai.

 

 

Nežinau kaip kitiems naudotojams, tačiau šluostė džiugino kelias savaites, o kadangi aš ją nešiojau tašės kišenėlėje su kitais daiktais ji kažkokiu būdu visiškai pakeitė savo valymo savybes. Dabar tai tik skysčio stumdytojas ir susidaro riebalų balos, tačiau jeigu saugosite ir netrinsite su kitais daiktisi manau kad tikrai būsite super nustebinti.

 

 

Komentarai