Dėklas-stovas ACME LOOP - Patogu, praktiška, malonu!

Paulius Pilipavičius portretas
Paulius Pilipavičius, 2014-10-20
Aš balsuoju:

Po ilgos pauzės naujas Acme produktas! Dėklas-stovas "ACME 10T44 LOOP Tablet cover-stand" atsidūrė mano rankose. Tik išpakavus, nustebino kokybiška tekstilė, gana patvari guma ir įvairių galimybių turinti dėklo konstrukcija. Krito į akį spalva, kuri yra išsišokanti, bet ir tuo pačiu tinkanti prie bet kokio drabužio, tad nešiotis jį mieste nebus gėda. Dėklas gali būti, kaip stovas, knyga, o tai kur kas geriau, nei tiesiog dėklas. 

Panaudojimui teko skolintis planšetę, kad galėčiau keik labiau pakomentuoti, kaip, kas ir kur. Tiesą sakant, Apple iPad Air netiko normaliai šiam dėklui, nes Air'as kur kas plonesnis, nei yra palikti tarpai kabliukams, tad teko daryti "tiuningą" na arba kitaip tariant "tiurlingą" ir su lipnia juosta. Tiesa, "tiurlingas" buvo darytas ir dėl kitos priežasties - braižymosi. Nori nenori dulkės renkasi, o dėl jų ir netvirto laikymosi dėkle susidaro įbrėžimai. Visą kitą kaip ir padaryta puikiai.

Patogumas šio dėklo pasirodė tuomet, kai prireikė jį pasistatyti kaip ekraną, žiūrint filmą. Nu dieviškai patogu stebėti filmą, kai dėklas neuždengia dalies ekrano gulint, planšetės nereikia laikyti, o ir reikalui esant tiesiog galima jį užversti ir padėti ant stalo. Gal kiek nepatogi ta guma. Norisi magnetinio uždarymo, tuomet produktas būtų idealus.

Kas link panašių dėklų, viso labo jų matęs ne daug, ir galiu drąsiai sakyti, kad šis dėklas vertas savo kainos. Panašūs dėklai kainuoja kur kas brangiau arba jie yra ganėtinai prastos kokybės. 

Komentarai