“Clean with beam!”

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2015-04-29
Aš balsuoju:

Mažulytis ir iš pažiūros keistas daikčiukas įdėtas į permatoma dėžutę su oranžiniu užrašu ACME. Vadinasi turime nauja produktą, o ir pavadinimas keistokas „Beam“. Manau supratau kodėl toks pavadinimas, nes kai ekranai pas mus tokie murzini, nešvarūs, „apčiaudyti“ ir nučiupinėti taukuotų pirštų bei dulkini, nuvalius su šiuo mažyliu tiesiog apakina ekrano ryškumas savo šviesos spinduliu, ką ir reiškia išverus žodį „Beam“ iš anglų kalbos. Tai kaip supratote pas mane rankose purškalas - valiklis viename.

Na iš pažiūros paprastas ir elementarus dalykas apvilkti buteliuką su valomuoju skysčiu medžiaga. Bet juk niekas to iki šiol ir nepadarė (bent man neteko matyti). Taip idėja  verta medalio. Bet kaip visada medalis turi dvi puses.

Pirmoji medalio pusė

Valomasis gelis nėra dirginantis mūsų nosyčių, o tai didelis pliusas. Ergonomiškumas ir dizainas tai tobulas, nes mažas ir be papildomų priedų kadangi visi priedai vienalyčiai. Kaina - na irgi nėra didelė jei tai išties 400 papurškimų (kol kas dar matuoju ir žymiu purškimų skaičių) galintis padaryti buteliukas.
 

Antroji medalio pusė

Na ta tamsioji medalio pusė, dėl kurios man labai nesmagu, nes yra visgi minusiukų. Didžiausias minusas tai jog medžiaginis pluoštas palieka pūkelius, tikiuosi kad tai laikina ir ilgainiui pranyks. Na ir dar vienas klausimas kas nušlifavo buteliuko kampus iki apvalaus kampo, tai juk absurdas, kaip man nuvalyti ekrano kampučius, o trūksta tiek nedaug iki tobulumo vos 2-3mm. Na ir paskutinė blogybė pats valiklis ar medžiaga palieka valymo žymes. Bet ir skubu pateisinti manau dėl nekenksmingo purškiamo gelio sudėties, kuri ir padaro nekenksmingu purškalu, nes ekologiškumas ir kitas pamišimas šiais laikais kainuoja dažniausiai laikiną tobulumą (va kaip išsireiškiau).

Verdiktas būtų toks rimtas ir turbūt geriausias ACME nestandartinės idėjos gaminys kuris veikia beveik tobulai neskaitant tamsiosios medalio pusės. Beam‘o aš nepalieku namuose ir jis visuomet mano krepšyje, ir nebevalau telefono ekrano į kelnes ar džinsus, prieš tai papūtęs į jį. O traukiu ergonomiška mažyli BEAM. Pigus, patogus ir naudingas.

Komentarai