Bevielė ACME pelė - "MW11 Cartoon-grey wireless mouse"

Modestas Mikšys portretas
Modestas Mikšys, 2013-05-15
Aš balsuoju:

Patogumas, tai vienas iš kriterijų renkantis naują kompiuterinį priedą ar komponentą. Naujas ACME gaminys -  Bevielė pelė "MW11 Cartoon-grey wireless mouse" manau atitiks kiekvieno poreikius, ne vien todėl, kad ji pritaikyta tiek kairiarankiams tiek dešiniarankiams, bet yra tvirta, stilinga ir ištverminga.

 

Funkcijos.  Ši gana didelė pelytė turi jautrumo (DPI) nustatymo funkciją, įjungimo, išjungimo mygtukus, automatinį išsijungimą ir veikia ant daugelio paviršių net 10 m. atstumų!

 

Dizainas. Kaip jau daugelis minėjo, pelė tikrai primena filmukų "cartoon" peles. Pridėjus jai akys, būtų lygiai tokia pati kaip iš animacinių filmų. Pelės korpusas tamsiai pilkas, apatinis apvadas - žydras, raudonas arba šviesiai pilkas. Niekur nesimato akį rėženčių varžtų.

 

Kaina(konkurentabilumas). Bent jau dabar ši pelė www.acmemedia.lt parduotuvėjė kainuoja apie 43 Lt, galima rasti ir pigiau, savo kaina pelytė tikrai lenkia daugėlį konkurentų.

 

Kokybė. Palytės kokybė tikrai žavi. Pelė tvirta, numetus tikrai iškart nesubyrės, ypatingai tvirtai užsidaro baterijų dangetis, net sunku jį atidaryti. 

 

Apibendrinimas Jeigu ne toks dydis ir labai garsus mygtukų paspaudimai, ši pelė būtų superinė. Ant korpuso lieka dėmių nuo rankų, kartais klavišai nusispaudžia ir netyčia. Bet vis tiek, nesigailiu įsigyjęs šį kompiuterinį priedą, kuris palengvina mano darbą su kompiuteriu. 

Apibendrines palės savybes ir minusus vertinčiau ją - 7/10.

 

Komentarai