Belaidės klaviatūros ir pelės komplektas - ACME WS05

Deimantas Strolia portretas
Deimantas Strolia, 2013-06-24
Aš balsuoju:

Vieni svarbiausių kriterijų renkantis klaviatūra ir pelę yra patogumas, kokybė, kaina, funkcionalumas ir kt. Šiandien bandysiu apžvelgti ACME WS05 belaidės klaviatūros ir pelės komplektą pagal šiuos aspektus, kuriuos manau komplektas atitiks 100%.

 

 

Dizainas:

Klaviatūra

Aptaki forma, juodas ligus paviršius, didelį simboliai ant klavišų. Klaviatūra atrodo išties gražiai su juodu monitoriumi, bet galima priderinti ir prie nešiojamo. Visi klavišai vienoje linijoje, t.y nėra iškilę kaip būdavo senesniose klaviatūrose. Dešiniajame kampe yra baterijos indikatorius, pradedantis šviesti raudona kai artėja baterijos išsikrovimas.

Pelė

hmm. Pelė. Su pele truputi kitaip... Ligus paviršius nepriglunda prie delno, o ant paviršiaus kaip man jau tapo įprasta lieka pirštų antspaudai. Pelytės priekinis paviršius turi du mygtukus, ratelį ir ACME logotipą. Pelės gale daug informacijos apie pačią pelę ir įjungimo/išjungimo mygtukas.

Funckionalumas:

Neminint to, kad pelė ir klaviatūra yra be laidų, t.y abu produktai yra belaidžiai, jie turi ir kitų funkcijų:

 

Pelė turi išjungimo/įjungimo funkciją, DPI (jautrio) reguliavimo galimybę. Klaviatūroje integruotas baterijos indikatorius rodo kada ateis laikas keisti bateriją. Klaviatūra turi garso reguliavimo mygtukus, pažymėtas rusiškas, lietuviškas raides.

Patogumas:

Su klaviatūra dirbti išties patogu, neįskausta pirštų, nelieka pirštų antspaudų. Klaviatūra turi kojelės, tad galima ją pakelti, tam kad būtų patogiau.

Apie pelę to nepasakyčiau. Nors pelė lengva, įdomaus dizaino, bet tikrai nepatogi lyginant su kitomis turimomis ACME pelėmis. Prie jos paviršiaus nepriglunda delnas, kas tikrai labai nepatogu, nes reikia nuolat laikyti pirštus ištiestus.

Konkurentabilumas:

Pelės ir klaviatūros komplektas atitinka kokybės ir kainos santykį. Panašios kainos ir kokybės komplektai kainuoja daugiau, taigi šis komplektas tikrai konkurencingas.

 

Kokybė/kaina:

Šis komplektas atitinka savo kainą pagal kokybę. Jeigu lygintume kitas ACME klaviatūras su WS05, tai jos tikrai neprilygtų nei kaina, nei kokybę šiai. Bet pelė labai nusileidžia tokioms pelės, kaip: ACME MW11 Cartoon-grey wireless mouse, ACME MW12 Mini wireless optical mouse.

Nuoširdžiai siūlau rinktis ši komplektą paprastiems kompiuterių vartotojams, kuries nereikia specialių mygtukų, daug funckijų ar geresnės pelės kokybės. Šis komplektas puikiai tiks tiems, kurių namuose ma\ai vietos, nes komplektas jos daug ir nereikalauja. Nėra ką daug rašyti apie tokius produktus, todėl čia ir užbaigsiu, budamas labai patenkintas.
 

Komentarai