Belaidė “palytė” „ACME MW11 Cartoon-grey wireless mouse“ - atitiks kiekvieno poreikius!

Deimantas Strolia portretas
Deimantas Strolia, 2013-04-06
Aš balsuoju:

Su laidu ar be laido? Šis esminis klausimas kankina kiekvieną besirenkant naują pelytę.
   ACME MW11 Cartoon-grey wireless mouse“ - tai kažkas naujo iš ACME, tai kažkas funkcionalaus, paprasto, bet kokybiško produkto derinys.

Pelė

Išpakavęs pelę nustebau, ji man kažką primeną, kažką seną, ką - nepamenu. :)

      Pati pelė įpakuota į jau ACME įprasto minimalaus dydžio pakuotę, į kurią įpakuota pelytė ir USB imtuvas ir vartotojo vadovas.
     Pati pelytė tikrai lengva, tik - 72g. Palytė aptaki, įdomios pilkos spalvos, neslysta rankoje ir labai patogiai priglunda, USB siųstuvas mažytis ir vos pastebimas iš tolo, darbinis atstumas iki 10m. Pelė aišku turi du pagrindinius klavišus ir guma padengtą ratuką. Pelė nėra didelė, todėl bus patogų ją naudoti keliaujant.

 

Naudojimasis

Pelytės klavišai lengvai spaudinėjasi, teko keletą kartu nuspaust per klaidą, kol pripratau. Ratukas padengtas guma, tad neslysta, bet sukasi kažkodėl sunkiai. Labai patiko dviejų pelės jautrumo reguliavimo funciją - jautrumą nusistatyti pagal save. Pelę galima išjungti ir įjungti, tad baterijos nesieikvos. Kodėl paminėjau šią funkciją? Todėl, kad prieš tai mano naudota Logitech pelė jos neturėjo, todėl nakčiai tekdavo baterijas tiesiog išimti, tiesa dabar naudojama Natech firmos pelytė irgi neturi tokios funkcijos, todėl ACME pelei didelis pliusas.

 

Pliusai ir minusai

+Naudinga funckija - jautrumo reguliavimas

+Nedidelis svoris, gražus dizainas.

+Lyginant su konkurentais žema kaina.

+Pelytė pritaikyta tiek kairiarankiams, tiek - dešiniarankiams.

+Priglunda prie rankos, patogi.

+Pelė sėkmingai dirba ant daugelio paviršių.

-----

-Labai jautrus pagrindiniai mygtukai, nusispaudžia netyčia.

-Paspaudimai garsesnį nei turėtų būti.

-Ilgiau naudojant įskausta delną.

Galutinės išvados

Lyginant su konkurentais ši pelė tikrai pigi. Labai patogi ir dizainas tikrai nenuvilia. Nustebino tai, jog ši pelytė "žalia", t.y pagaminta iš tokių medžiagų, kurios tausoja aplinką.Pelytė turi ir minusų, ilgiau naudojant įskausta ranką, bet nereikliems vartotojams ji kaip tik.

Ši pelė tinkamas pasirinkimas jums, nesvarbu ar jūs kairiarankis ar dešiniarankis, bet jei norėsit pelytės su kuria galima dirbti ilgiau nevarginant rankų, rinkitės kitą ACME gaminį.

Komentarai