BEAM

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2015-04-29
Aš balsuoju:

Tikriausia kiekvienas turintis išmanujį telefoną yra susiduręs su problema kai ant ekrano lieka pirštų anspaudai, o jei dar valgai kokius čipsus (bulvių traškučius) ir tuo pačiu naršai internete, tikrini veidaknygę ar žiūri youtubą, tai ekranas tikrai neprimina tokio kurį išvydai pirmą kartą išpakavęs telefoną. Būtent nuo tokių bėdų visus telefonų savininkus ir turėtu išgelbėti acme BEAM. Tai 2 in 1 arba kitaip sakant 2 viename – ekrano valiklis bei valymo servetėlė viename.

 

ĮPAKAVIMAS. Valiklis pirkėjus pasiekia supakuotas į trikampe peršviečiama dėžute  ant kurios keliomis kalbomis išvardinta produkto sudėtis bei gamintojas. Net nupaišyta kaip produktu naudotis :)

 

TESTAVIMAS. Taigi išpakuojam valiklio buteliuką, ( jis yra trikampės trapecijos formos) ant jo šonų yra užklijuota speciali minkšta mikropluošto šluostė. Taigi papurškiam ir bandom nuvalyti riebaluotu pirštu žymes nuo ekrano. Taigi kelis kartus kartus patrynam  buteliuko šonu ir žiūrim kas gavos. Rezultatas toks.... įdomus J pirštu anspaudai išnyko bet liko dryžiai ir pūkeliai nuo šluostės, ekranas aišku atrodo geriau negu iki to , bet iki tobulybės tikrai toli, išbandau su kitu telefonu efektas toks pat. Acme akcentuoja kad šis ,  „Valiklis lengvai telpa į bet kurią kišenę ar net piniginę“ žinoma į kišene pareis bet piniginės tikrai talpios reikėtu kad pareitu.  O nešiotis valiklį kišenėje ar rankinėje ir nežinau ar gera mintis. Isivaizduokit iš kišenės prie šluostės prikimba kokio kieta dulkė ir tu patrini su ja telefono ekraną, nelabai malonus vaizdas ar ne ?

 

KAINA.  Apie 3,5 eu tikrai nebaisi :)

 

VERDIKTAS. Mintis tikrai gera, tik įgyvendinimas nelabai pavykęs. Nenaudoju.

 

Komentarai