Be laidų. Acme WS05

Tomas Janulevičius portretas
Tomas Janulevičius, 2013-08-07
Aš balsuoju:

Labai smagu, kai ant darbo stalo laidų nėra.  Patogu. Niekas niekur nekliūna. Tokiems, kaip aš Acme ant stalo meta WS05 rinkinį - klaviatūrą ir peliuką. Be laidų. O ar pasiteisina?

Funkcionalumas ir patogumas

Visi žmonės yra skirtingi, skirtingi ir poreikiai, įpročiai. Man renkantis klaviatūrą svarbūs šie faktoriai:

1. Garsas. Turi nebarškėti;
2. Didelis "Enter" klavišas;

3. Didelis "Backspace" klavišas;

4. Turi būti tarpas tarp funkcinių klavišų ir pagrindinio klavišų bloko.

 

Deja. Iš šių mano reikalavimų klaviatūra atitinką tik vieną t.y. didelis "Enter" klavišas. Norėčiau, kad klavišai spaustųsi tyliau, kad funkciniai klavišai būtų atitraukti nuo pagrindinės klaviatūros. Pliusas už įmontuotą klaviatūros baterijos indikatorių, kuris praneša apie senkančią bateriją.
Ant klaviatūros yra ir lietuviškai sužymėtos raidės ir rusiška kirilica, tad turėtų džiaugtis tie, kurie neatsimena, kur yra kitos kalbos raidės.
Tarpinis verdiktas: mobilumas šiek tiek kompensuoja minusus, bet nedžiugina.

 

Peliukas. Paprastas peliukas. Didžiausias jo pliusas, tai keičiamas jautrumas (DPI). Smagiai prie piršto limpa ratukas. Pliusas. Bet...  nelimpa prie delno. Reikia įprasti prie formos. Gal pripratus ir būtų gerai, bet kai esi turėjęs geriau, tai tikrai nepatogu, nes delną reikia stengtis laikyti ištiestą, neatitinka anatominės jo formos.

Peliukas naudotinas iš bėdos. Nenorėčiau nuolat juo naudotis.
 


 

Dizainas ir kokybė

Dizaineriai tikrai stengėsi. Patinka žemi klaviatūros klavišai, griežta klaviatūros stačiakampė forma. Ant klaviatūros dugno yra "neslystantys" padukai, kurie neatlieka savo funkcijos. Jie turėtų būti guminiai, bet yra labiau iš plastmasės, nei iš gumos, todėl ant stalo paviršiaus klaviatūra nesilaiko stabiliai.
Peliukas dailus (nesvarbu, kad nepatogus). Atrodo gražiai, traukia akį.
 

Kaina ir konkurentabilumas

 

Nors šio komplekto kaina nėra didelė (~70lt), vertėtų paieškoti geresnio varianto. Gal ir teks už konkurentų gaminius sumokėti brangiau, bet džiaugsmo bus daugiau. Gaila, bet šį kartą Acme WS05 teks paslėpti nuo darbo stalo ir laikyti, kaip atsarginį variantą. Nors šio produkto kūrėjai ir buvo labai arti sėkmės, iki finišo jiems pritrūko jėgų (stiprus dizainas, bet ne daugiau). Lauksime geresnio, patobulinto "WS06" komplekto.

Komentarai