Ar pakankamai aktyvus? Acme patikrins.

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2017-10-30
Aš balsuoju:

Na štai ant mano rankos naujas acme laikrodis/apyrankė aktyvumo matuoklis, bandžiau lietuviškai pavadinti, bet tai visiem gerai pažįstamas activity tracker. :) Na keletą jų turėjęs, tad manau bus pakankamai objektyvi apžvalga. 
Kadangi mėgstu kartas nuo karto vakarus leisti sporto salėje (gaila, kad negaliu labai dažnai) tai pirmas testas bus kas man įdomiausia pulsometras. Na jis veikia įprastai, bet ar padės ir palengvins palaikyti pulsą ir praneš kada "iššoksime" iš nustatyto intervalo. Na ką mėginam kardio nustatome 130 dūžius per minutę (kas labai patiko programėlėje yra parašyti tips'ai) na maždaug kokios ribos yra norint daryti kardio ar deginti riebalus ir pan. taigi pradedam nuo "mountain climber" arba lietuviškai kalnakopio na po pirmo priėjimo nieko, antras irgi nieko matyt per mažai stengiuosi, na ir kaip visada trečias kartas nemeluoja pradėjo vibruoti pasiekiau ir perkopiau taigi pailsime ir kimbam toliau į darbą. Na neišsiplėčiant apie vieną funkciją galiu pasakyti pulsometras veikai :). O kaip gi kitaip? Na dar yra pora funkcijų kurios yra sumuojamos ir vedama statistika, tai nueitas atstumas ir žingsniai, bei sudegintos kalorijos. Viskas iš pažiūros veikia sklandžiai, kadangi nesu iš tų kurie mėgsta bėgiojimą, tai tiesiog pasižiūriu ar užtenka judesio per diena juolab mano darbas yra sėdimas. Visi šie rodmenys yra preliminarūs kadangi žingsnį skaičiuoja kai padarote pilną rankos mostą, o atstumą nueitą veda iš žingsnių skaičiaus arba pagal telefono judėjimą GPS atžvilgiu. Nieko naujo nieko neįprasto. 

Na dizainas tikrai gražus pati laikrodžio forma daili, tik norėčiau jog nebūtų ant apyrankės tekstūros, na bet aš nesu priekabus vartotojas, tad viskas praleidžiama pro akis :). Taigi dar vienas pliusas kuriuo negaliu nepasidalinti (bet čia tik mano nuomonė) tai krovimas tiesiogiai pajungus laikrodžio moduliuką prie usb šaunu patogu ir jokiu papildomų laidų. Kadangi senasis mano activity tracker'is buvo su laidu tiksliau su megnetuku prie kurio jungdavosi usb laidas. Bet čia prasideda akmenėliai į šio laikrodžio daržą. Manau toks įrenginys turėtų turėti ip 66 klasę (tai yra hermetiškumo klasifikavimas) ir būti atspariu vandeniui. Tačiau jis netgi parašyto jog jokiu būdu nelįsti į vandenį, na aptaškymai nesiskaito. :) Taip pat pasigedau programėlėje Viber prenešimų laikrodyje. Visi populiariausi yra tik būtent Viber ir nėra. Nieko programėlė pataisoma ir tai juk ne laikrodžio kaltė. Smagus dalykėlis tai kad yra muzikos valdymo funkcija gali perjungti grotuve grojančias dainas arba jas sustabdyti, šaunu! 
Baterija šio juodčkio laiko tikrai ilgai visą savaitę išgyvena be menkiausio vargo. Kraunasi taip pat neilgai vos valandėlę ir tu jau pasiruošęs sportuot. 
Visumoje šis laikrodukas nugulė ir prigijo ant mano rankos ir leidžia pailsėti mano senajam. Tai tikrai vertas dėmesio laikrodukas.

 

 

 

Komentarai