Ar galima užmušti neužmušamą?

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2017-10-30
Aš balsuoju:

Neužmušamas, taip pavadino acme savo dar vieną droną. Tikrai drąsus pavadinimas, bandome pasiaiškinti kodėl būtent toks pavadinimas. Na šis dronas tikrai jau rimtesnis nei buvo pirmieji acme dronai, bet tai dar ne TAS. Tai šaunus skraiduolis šiek tiek pažengusiems oreiviams. Acme mum paruošė keletą kozirių.

Taigi išpakavus mus pasitinka pats dronas ir keletą maišelių su papildomai propeleriais ir detalėmis. Na acme pagalvojo, turbūt patiks susirinkti patiems :). Bent atsuktuvas pridėtas. Dar vienas minusas, kur baterijos pulteliui? Na bent pirmam kartui manau galėtų būti pridėtos. Gerai gana skųstis lekiam bandyti.

Vau! Esu nustebęs kaip sklandžiai valdosi. Išties jautrus valdymas, ir įjungus kompaso funkciją, kuri supaprastina visa drono valdymą tampu "profu". (aš nesu profesionalas).
Taigi galiu pasakyti skraidyti vienas malonumas. Bet skrydis truko neilgai matyt pirmą kartą pakrauta baterija būna nepilnai. Kadangi užsiminiau apie bateriją, pakalbėkime apie ją. Ji galėtų būti kiek talpesnė. bet tai ne bėda yra galimybė ją padidinti tiesiog pa'google'inus galima rasti kinietiškų daiktų el. parduotuvėse didesnės talpos. Na kas dar man užkliuvo kad kiekvieną kartą kraunant reikia ištraukti bateriją iš drono "vidurių" na šita vieta taip pat nėra patogi. 

 

Skrydis numeris 2. Nieko nelaukęs pradėjau antrą testinį skrydį. Šį karta pamėginau keletą triukų tai yra 360 apsivertimą, kuris kiek nerangus bet jis jį atliko. Kelis kartus pamėginome nukristi taip pat šauniai atlaikė (ant žolės visiškai nėra ko bijoti). Po keliu atsitrenkimų į medžių šakas, nusprendžiau keliauti prie vandens. Šalia manęs yra tvenkinys tad tekštelėjau jį į vandenį, tai įdomiausias drono privalumas, jog gali pakelti nuo vandens. Bet... Mano nuostabai atsidūrus vandenyje dronas prarado ryšį. Na su pagaliu šiaip ne taip prisitraukiau į krantą (nebuvau labai toli tekštelėjęs, bet nedaug trūko ir būtų reikėję valties.) Na pagalvojau pirmas kartas jaudulys ir visą kitą. Pamėginau nuleisti švelniau. ir žinot ką? Propeleriai sukasi. Dronas nekyla. :( Mėginam trečią kartą, ketvirtą. Kol galiausiai dronas tampa nerangus ir ima neklausyti. Išsikrovė baterija. Pilnai skrydis truko 8 minutes. Po jų dronas jau tampa sunkiai suvaldomas. 

Parsinešėme namo pradžiovinom, pakrovėm bateriją ir išskridom į lauką dar kartelį paskraidyti. Tikrai smagu. Sklandus valdymas atperką drono trūkumus. Kiek kaina galėtų būti pigesnė lyginant su konkurentais ir analogais, bet visumoje tai nėra blogas daiktas yra šiek tiek pameluota, kad jis gali pakilti nuo vandens. :) 

 

Komentarai