ACME WS05 DUO wireless multimedia keyboard & mouse komplekto apžvalga

Arminas Grigonis portretas
Arminas Grigonis, 2013-06-22
Aš balsuoju:

Neretai šiandieniniame pasaulyje, žmonės po sunkios darbo dienos ir namų ruošos darbų nori pailsėti ir patingėti, todėl net ir į mažiausias smulkmenas yra kreipiamas dėmesys. Šiandieną aš apžvelgsiu savo naująjį bevielį komplektą „ACME DUO wireless multimedia keyboard & mouse“ kuriuo galima pasinaudoti ir gulint iš savo lovos. Turbūt visi pritarsime, kad į šį komplektą įeina du svarbiausi kompiuterio komponentai : pelė ir klaviatūra.

 

Įpakavimas ir komplektacija

 

                Vos paėmus įpakavimą į rankas pagalvojau, kad jame nieko nėra ir mane nori apgauti, bet grįžęs namo įsitikinau kad viskas stovi savo vietose. Pati dėžutė yra nieko neišsiskirianti, jau acme atributika tapusi oranžinė spalva dominuoja ant visos pakuotės.  Tokio tipo įpakavimą labai paprasta ir patogu išpakuoti. Ant priekinės pakuotės pusės yra pavaizduota pati klaviatūra, o ant galinės pusės surašytos pelės ir klaviatūros specifikacijos bei papildoma informacija. Pačią pakuotę sudaro :

 1. Klaviatūra
 2. Pelė
 3. Puikiai pelėje paslėptas 2,4 GHz dažnio USB siųstuvas. (Jo paskirtis ne tik perduodi signalus iš kompiuterio į pelę, bet ir taupyti pelės baterijų likutį kuomet pelė yra nenaudojama ar atjungta tiesiog atjungta nuo kompiuterio.)
 4. 3x AAA tipo baterijos
 5. Vartotojo instrukcija (Dėmesio, neišmeskite šios knygutės, joje yra garantinis lapas)

 

Žvilgsnis iš arčiau

 

                Pati maigyklė, yra aprašoma kaip multimedijos klaviatūra, tačiau norėčiau acmei palinkėti nedaryti iš dalies klaidingų pavadinimų, nes du papildomi multimedijos mygtukai (pagarsinti ir patylinti) toli gražu nesuteikia multimedijos klaviatūros titulo.  Norint gauti tokį titulo, reiktų pridėti bent tris papildomus mygtukus, kurių čia aš tikrai pasigedau – Play, Pause ir Stop.

                Taip pat šioje klaviatūroje pasigedau tokių mygtukų indikatorių (lempučių) kaip Num Lock, Caps Lock ir Scroll lock. Pripažinkime, šie mygtukai yra tikrai reikalingi, nes norint įvesti slaptažodį tikrai nėra smagu papildomai kur nors tikrinti ar kartais tik nerašome didžiosiomis raidėmis...

 

 

                Bendras klaviatūros dizainas yra minimalistinis. Klaviatūra yra vientisos chrominės-juodos spalvos. Vienintelis gamintojo logotipas yra dešiniajame viršutiniame kampe. Viršuje logotipo yra matomas klaviatūros baterijos indikatorius, kuris įsijungia tada, kai klaviatūros baterijos baigia išsikrauti.

                Šios klaviatūros pagrindinis pliusas yra jos klavišų forma ir svoris. Visi klaviatūros mygtukai yra "low-profile" aukščio, tai reškia kad mygtukai yra lygiai tokio pat aukščio, kaip ir nešiojamuose kompiuteriuose. Klaviatūros mygtukai rašant beveik nebraška, spaudžiasi tyliai, o patys mygtukai yra trijų kalbų – lotynų, rusų ir lietuvių raidės. Taip pat šiai klaviatūrai nereikia jokių tvarkyklių, ja pilnai galima naudotis iškart pajungus prie kompiuterio. Maigyklės svoris vos 400 gramų ko pasėkoje galima ją pasiimti kartu su savimi į lovą, nes klaviatūra veikia iki 10 metrų nuotolio.

                Dar vienas pliusas, dėl kurio pirkčiau šią klaviatūrą, kad ji yra labai lengvai susiejama su mano PHILIPS SMART TV ( modelis 50PFL3807H ) ko nepasakyčiau apie savo senąją klaviatūra, kuri nebuvo susiejama su mano televizoriumi. Tai puikus variantas naudoti šią klaviatūrą būtent su televizoriumi, nes ji yra lengva ir plona, kitaip tariant portabili.

 

 

                Apie pelę daug nekalbėsiu, nes ji mane tikrai nuvylė. Jos forma yra kaip suploto kiaušinio. Taip pat ji yra labai žema, todėl prie mano didėlės plaštakos ji tiesiog „neprilipo“. Mygtukai spaudžiasi gan garsiai. Yra keturi jautrumo lygiai, bet manau ši funkcija yra aktuali labiau žaidimų mylėtojams, o paprastam vartotojui galima pelės pointer‘io greitį pasikoreguoti ir kompiuterio tvarkyklėje.

 

Kokybės ir kainos santykis

 

                Acmemedia.lt internetinėje parduotuvėje šis komplektas kainuoja  72 lt. Su ISIC pažymėjimu, arba „Daily Card“ kortele bus suteikta 20% nuolaida, ir su nuolaida kaina vos tik 57 lt. ! Mano nuomone, šis komplektas yra tikrai vertas šių pinigų, juolab panašaus komplekto didžiosiose kompiuterinių priedų gamintojų puslapiuose ir nėra.

 

Privalumai :

 1. Multimedijos mygtukai
 2. Portabilumas
 3. Žemo profilio klavišai
 4. Suderamumas su televizoriumi
 5. Trys kalbos

 

Trūkumai :

 1. Pelės kokybė
 2. Caps Lock, Num Lock ir Scroll Lock idikatorių nebuvimas
 3. Papildomų multimedijos mygtukų nebuvimas

 

                Apibendrinant norėčiau pasakyti , kad šis komplektas yra sukurta atsižvelgiant į standartinį kompiuterio vartotoją, kuris kompiuterį naudoja tik naršymui internete. Nepatarčiau šio komplekto pirkti žmogui, kuris yra išrankus kompiuterinėms pelėms.

 

 

Komentarai