ACME WS05 DUO kartais reikia ir solo

Aivaras Gudauskas portretas
Aivaras Gudauskas, 2013-07-02
Aš balsuoju:

Kompiuterio neatsiejami komponentai palengvinančios darbą su vartotojo sąsaja tai MOUSE lietuviškai išversta kaip pelytė nors tai tik angliško pavadinimo agronimas (ang. manually operated user selection equipment) ir klaviatūra. Taigi dar vienas naujai iškeptas acme's produktas gerai pažįstamam oranžiniam įpakavime kodiniu pavadinimu WS05 bevielės palės ir klaviatūros rinkinys. Išpakavus pasitiko įprastas minimalistinis ir stilingas naujosios acme's įvaizdžio "reprezentas". Visame šiame komplekte kaip dera nepamirštama įdėti ir elementų tad, dedame elementus ir pradedam testuoti. Taigi pirma apžvelkime technines charekteristikas ir kas per geležiukas čia yra?
Techninės charekteristikos:
 

 

Tipas:

Wireless multimedia keyboard & mouse set

Produkto linija:

Perform

Spalva:

Black

Kita:

Wireless technology: 2.4G anti-interference; Transmission distance: 10 m; Keyboard key: 106 quiet responsive, low profile; Keyboard weight: 400 g; Mouse number of keys: 3 and wheel; Mouse power saving features: power saving mode, automatic standby mode; Contents: Keyboard, Mouse, USB receiver, User manual;

Suderinamumas:

Windows® 2000 / XP / Vista / 7™, OS X, Linux

Išdėstymas:

English / Lithuanian / Russian

Ypatybės:

Comfortable design - Slim profile multimedia keyboard; Wireless 2.4G mouse - Anti-interference technology & power saving features; 2 hotkeys - Easy sound control;

Baterijos tipas:

Keyboard: 1 x AAA; Mouse: 2 x AAA;

Jungties tipas:

USB

Garantija:

5 years

Pakuotė:

Carton box

Išmatavimai:

Keyboard: 442 x 127 x 21 mm


 

Taigi pati klaviatūra ir pelytė veikia kaip ir yprasta 2,4G dažniu taip pat anti trikdžių sistema ir darbinis atstumas 10 metrų. acme akcentuoja klaviatūros itin tylų veikimą, bet gerai pagalvojus kiekvienas pliusas turi minusų kadangi tylus veikimas yra dėl to jog buvo atsisakyti mechaninio mygtuko principo taip suploninant ir padarant daug tylesnę (tuo pačiu ir stilingesnę). O tai įtakoja didesnę amortizaciją ir trumpesnį tarnavimo laiką. Klaviatūros mygtukai turi kiek šiurkštų pavišių, yra žemo profilio, spaudžiasi trumpa eiga. Kalbant apie mygtukų spaudimo triukšmingumą - ši savybė panaši į klaviatūros, tačiau spaudžiamas Spacebar mytukas sukelia daugiau triukšmo - tai ne itin džiugina, kadangi Spacebar mygtukas naudojamas itin dažnai, ypač rašant. Nors iš tiesų tai nesibaigiantis ginčas tarp visų profesionalių asmeninių kompiuterių naudotojų "kas geriau mechaninė ir patvaresnė klaviatūra ar stilinga ir tylesnė?". Bet tai ir liks ginču , o acme pasirinko dizaino kelią tad pažiūrėsime į tai daugiau iš dizaino pusės.

Bet prieš tai baikime techninę dalį. Acme right now, tad ir visas peles pajungimas yra right now viskas įsidiegia plug'n'play principu, visas pirminis pajungimas užtrunka vos keleta minučių. Visas šitas rinkinukas maitinamas trimis AAA tipo baterijomis viena "maigynei" o kitos dvi pelytei. Viskas kaip ir veikė be priekaištų. Bet pamėginau reakcijos laiką ir stresines situacijas krypties mygtukam bei wasd klavišams pyškindamas priešus ir lakstydamas po gatves su sportinėmis mašinomis. Kaip supratote testavau kaip atlaikys ir kaip tinka šis rinkinukas žaidimams. Ir turiu šiokį tokį nusivylimą. Klaviatūra po kurio laiko prarasdavo ryši su usb recieveriu. Kokia viso šio dalyko priežastis nežinoma. Bet pagirsiu palytę ji man pasirodė labai patogi ir pakankamai tiksli megėjiškam žaidimui savaitgaliais.
Na ka bandome aptarti dizainą. Pats stilius dar neišpakavus atrodo kiek silpnokai, bet sudėjus viską į savo vietas ištiesu net labai pamalonino akį. Labai stilingai atrodo pati pelytė klavietūra tai tarsi papildymas. Visos linijos persipina su griežtumu ir solidumu sudarančios stilingo wallstreet'o brokerio įvaizdį. Labai šauniai atrodo, na, o klaviatūra tai tik neatsiejama brokerio dalis juodas lagaminėlis. Ištiesų šis produktas manau būtų šaunesnis be klaviatūros, nes ji nepataikė į taktą tiek iš techninės pusės tiek ir dizaino galbūt tai buvo skuboto sprendimo pasekmė?
Bet atsižvelgiant į kainą abejonės išnyksta kad visas rinkinukas nekainuoja net "100 pinigų" :) o tai pliusas. Aš šį rinkinuką pavadinčiau kaip "stilingas profesionalams šiek tiek atsiliekantis rimtas strat kit'as". :) Ištiesų neleidžia pavadinti ir apginti performance linijos varda, nes klaviatūra pakišo koja ir stipriai smogė iš viršaus į apačią. Taigi verdiktas būtų toks: vertinsiu atskirai pelytę, kuriai duodu 4,2 už dizaino ir funkcionalumą, o klaviatūrai 2,5 - išvedus vidurkį 3,4.  

Komentarai