ACME WS05 - dual power

Žilvinas Joneikis portretas
Žilvinas Joneikis, 2013-06-28
Aš balsuoju:

Dual power :)

 

Pradėsiu savo apžvalga nuo „Pelūškos“. Ji mane pirmiausia sudomino iš šio ACME komplektuko.

Sakyčiau liekna gražuolė su ilgomis kojomis. Storiausia ji tik toje vietoje kur pasideda delnas, taip prilaikoma ranka ir ilgiau padirbėjus ji nepaskausta. Tiesa tas storumas subtilus, gal koks 2 cm +- (atleiskit centimetro ar kitos matavimo priemonės neturėjau). Pelės priekis žemėjantis ir ilgėjantis. Tai priverčia mygtukus spaudyti ištiestais pirštais. Visa plaštaka priklauso pelei, ji ją laiko ir nesuteikia jokio nuovargio.

Dėl savo subtilios figūros telpa puikiai bet kur, pripažinkit cigarečių pakelis ir tas storesnis. Bet jis juk telpa visur:) Taigi, ši mažylė jau keliauja su manim visur ir visada.

Mygtukų paspaudimo garsas mažai kuom skiriasi nuo ACME MW11 tik čia jie daug kartų patogesni. Kadangi didžiąją darbo dalį prasėdžiu su ausinėmis ir klausausi muzikos, mygtukų garsumas tikrai nemaišo. Tiesa jei jūsų pirštai tikrai ilgi tai pradžiai gali kilti šiokių tokių sunkumų kol priprasite prie šios „pelūškos“. Pabandykite paspausti pelės, kažkurio iš mygtukų, patį galą prie smailiosio dalies. Mygtukas nenusispaus arba pradės kilti pelės kitas galas :) Nedidelė smulkmena ilgapirščiams, prie kurio jiems reikės priprasti. Ratukas klusnus tiek pasukimui tiek paspaudimui. Jaučiamos abi funkicijos labai aiškiai, tai nei pridėsi nei atimsi.

Pelės lazerio jautrumas reguliuojamas, tai tikriausiai padės žaidėjams. Bet man standartiniai nustatymai tiko ir patiko. Nors prie tokių salygų, ši pelė „nedraugavo“ su medžiaginiu kilimėliu. (http://www.acmemedia.lt/kompiuteriu-priedai/peliu-padai/acme-medziaginis-peles-padukas-juodas-oxid.html?listtype=search&searchparam=pel%C4%97s)

ACME toliau sėkminai vysto mintį, saugokime gamtą. Nors ir peliukas vartoja dvi AAA tipo baterijas ir turi išjungimo ir įjungimo funkciją, tačiau retai kada jomis pasinaudosite. Pelė užmiega praėjus vos trims minutėms. Žavinga su tokiais normatyvais baterijas iš vis pamiršiu keisti.

Pelės išvaizda daili, bet pojūčiui šiurkštūs. Tas neleidžiai jei slidinėti net ir šiltą vasaros dieną, tikiuosi tas grublėtumas nenusitrins. Surinkimas ir simetrija tikrai geri, nėra jokių atsikišimų ar kitų nemalonių rankai detalių. 

Ir štai mes turim „pelūškos“ kompnionę, klaviatūrą.

Lengva kaip pūkas, kompaktiška. Sumažinta, bet visi klavišai išlikę. Taip pat liekna, žemo profilio klavišai tai dar labiau pabrėžia. Spaudosi jie minkštai ir tyliai, jokio tarškėjimo. Tik man atrodo per minkštai, norisi išardyti ir išimti dalį vatos, kad tylumas ne dingtų, bet minkštumas sumažėtų. Tai, aišku su laiku pasitaisys, kai klaviatūra patirs daugiau krūvio ir paspaudimų. Lietuviškos  + rusiškos ir angliškos raidės privalumas tikrai. Tiems kas dar nemoka mintinai klavišų su tam tikra raidės lokacijos arba nori greitai prisiminti.

Klaviatūra liekna ir tik su keturiom kojytėm, dvi iš jų lankstosi, kad pakoreguoti pavirtimo lapsnį. Tik klausimas kodėl nera trečios kojelės, ties klaviatūro viduriu ? Ties ta vieta jos dažniausiai linksta nuo krūvio. Na, ši lengva ir lengvai spaudosi, tikiuosi taip nebus. Tai tiesiog pastebėjimas.

Pavienės detalės:  „ENTER“, klavišas, superinis !!!! Didelis tikrai neprašausi, man tai privalumas dirbant. „SHIFT“, dešinės rankos, ilgesnis nei „ENTER“ ir taip pat patogus, tiesa kairės rankos tas pats klavišas trumpesnis, bet tik vos. Todėl jie abu labai patogūs. „BACKSPACE“ arba rodyklė į kairę. Šitas nukentėjo, bet suprantama. Dalį jo vietos pasiėmė minėtas „ENTER“ išstumdamas pasviro brūkšnio „mygelį“. Nieko tokio, dar porą kartų prašausiu, bet įprasiu. Garso reguliavimo mygtukai, tai vyšniukas ant mažo tortuko. Kiek kartų apie tai pagavojote, kad kaip būtų patogu poros klavišų paspaudimų sumažinti ar padidinti sklindanti garsą ? Ir nereiktų kažkurtai keliauti pelės pagalba.

Ši porėlės dalis taip pat saugo gamtą. Dar labiau. Užtenka tik vienos AAA tipo baterijos. Plius klaviatūra kaip ir pelė užmiega. Pabunda ji truputi niūriau, tai yra praeina koks poros sekundžių laiko tarpas, kol klaviatūra pradeda normaliai reaguoti į visas funkcijas.

Finalas.

Pelė: A+ klasė.

Klaviatūra A klasė.

Įpakavimas sumažintas iki maximumo, tai prisidėjo prie A+ klasės kainos, 72 LT. 

 

 

PS. Visas koplektukas puikiai veikia su ACME DP02 multimedia grotuvu, pvz "YouTube" funkcija. Panašu, kad geležis, šio produkto, neišrankus ir lengvai suprantamas kitiem įrenginiams. Smalsu su kuom dar ši klavitūra ir pelė veiktų :)

 

Komentarai