ACME WS05 - Belaidis komplektas ne išrankiems.

Paulius Pilipavičius portretas
Paulius Pilipavičius, 2013-06-14
Aš balsuoju:

ACME WS05 - Belaidis komplektas, kuris šiandien (Birželio 14d.) atkeliavo į mano namus. Pirmas įspūdis pasinaudojus? Skaitykite toliau!

Taigi, atkeliavo belaidis komplektas pavadinimu "ACME WS05". Tiesą sakant, šio gaminio aš laukiau nuo tos akimirkos, kai savo elektroniniame pašte radau laišką apie jau keliaujantį komplektą. Šį gėrį pristatė tiesiai į namus kompanijos "DPD" kurjeris. Išvydus "lauktuves", negalėjau patikėti, kad jos tokios didelės ir labai lengvos. Komplekto dėžė buvo sukrauta į dar didesnę dėžę (Kaip supratau, nuo kito acme produkto). "-Apgavikai", su šypsena pagalvojau, atvėręs didelę kartoninę dėžę. Atidarius ją, pasirodė tikroji, ganėtinai plona ir lengva dėžė. Joje gulėjo belaidė klaviatūra ir pelė. Taip pat komplektacijoje radau garantinę knygutę, 3 AAA tipo baterijas. Iš pradžių išsigandau, jog pamečiau, ar "Acme" pamiršo įdėti bevielį usb adapterį mano pelei ir klaviatūrai, tačiau atvėręs pelės galinį dangtelį, skirtą baterijai įdėti, pamačiau, kad tas adapteris joje. Sudėjau baterijas, uždariau dangtelius ir puoliau prie kompiuterio išbandyti naujųjų gaminių.

Funkcionalumas;
Funkcionalumo tiek pelėje, tiek klaviatūroje yra pakankamai eiliniam vartotojui. Klaviatūra turi skaičių sekciją, taip pat standartinį klaviatūros klavišų išdėstymą ir du papildomus klavišus garso tildymui ar garsinimui. Gaila, tačiau šios klaviatūros pilnai multimedine negalėčiau pavadinti. Pasigedau tokių klavišų, kaip dainos perjungimas pirmyn ar atgal, sustabdymas ar pristabdymas. Man atrodo, jog šie spartieji klavišai yra įtin reikalingi. Taip pat šioje klaviatūroje yra baterijos indikatorius, kuris šviečia besibaigiant baterijai. Pasigedau šalia jo, kaip antai pelėje, klaviatūros išjungimo klavišo. 
Pelė išgelbėjo klaviatūros minusus. Nudžiugau, jog čia išvydau išjungimo klavišą pelės apačioje, taip pat patiko jos lengvumas. Tai tiesiog standartinė belaidė pėlė.

Dizainas;
Dizainas šios klaviatūros yra įtin neblogas. Labai gerai pritaikyti "Žemo profilio" klavišai, kurie dažnai randami nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Išdėstymas klavišų taip pat standartinis, puikiai suprantamas ir greitai perprantamas. Klaviatūra - tai variklis varantis iš bedugnės šį komplektą iš dizaino pusės. Pelė... Iš tiesų man ji priminė klozeto ar konteinerio dangtį (Tokios asociacijos kyla žiūrint į ją). Jei tektų pirkti šią pelę atskirai, atleiskit, bet jos nepirkčiau.

Patogumas;
Patogumas šioje klaviatūroje yra vienas didžiausių atsvaros taškų į gerąją pusę. "Žemo profilio" klavišai yra labai patogūs, suprantami, jais patogu rašyti ilgus tekstus ir tai nesukelia jokio diskomforto baigus darbą. Taip pat labai puiku matyti tris pagrindines naudojamas kalbas kompiuteryje ir ant klavišų. Čia rasime LT/EN/RU klavišus, tad tai puikiai padės susiorientuoti tiems, kuriems, kaip ir man, sunkiau sekasi rašyti rusiškomis raidėmis, nes tenka jų ieškoti. Pelė patogumu tikrai nepasižymi. Jos priplota forma man sunkiai liečiasi su delnu, yra baisiai nepatogi. Vienintelis pliusas yra tas, jog galima pasirinkti iš keturių (500, 1000, 1500, 1750 dpi) jos jautrumo lygių, kas tikrai pagerina darbą ant tam tikrų paviršių.

Kokybė;
Kokybė klaviatūroje atsispindi visu šimtu procentų. Klavišai nebarška, laikosi vietoje, spaudžiasi tyliai, net rašant greitu tempu. Pelė... Atsiduoda labai pigia plastmase. Klavišai klaksi įtin garsiai. Jausmas laikant pelę irgi ne koks. Vienaip ar kitaip, pelė daugumoje atžvilgių yra niekam tikusi.

Kaina ir konkurentabilumas;
Kaino šio komplekto yra iš tiesų labai nedidelė. Vargu ar rastumėte pigesnį ir kokybiškesnį variantą, tačiau, jei ruošiatės rimtai dirbti prie kompiuterio, vien dėl pelės, derėtų pasiieškoti kito varianto.

Komentarai