Acme Wave - kas, kaip ir kodėl?

Paulius Pilipavičius portretas
Paulius Pilipavičius, 2014-01-29
Aš balsuoju:

"Acme" šie metai tikrai buvo labai palankūs dėl išleistų naujų įrenginių, kurie buvo teigiamai įvertinti ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Šiandien aptarsime naują "Acme" įrenginį pavadinimu "Wave"!

Pirmas įspūdis apie tik ką gautą produktą buvo labai geras. Iš kartoninės pakuotės ištraukta tikroji pakuotė su įrenginiu tikrai sužavėjo. "Acme" ties pakuotės dizainu smarkiai pasistengė, tad didelis pliusas dizaineriui, kuris ją maketavo! Pakuotė išpildyta visiškai pilnai, neišpakavus kolonėlės, galima ją apžiūrėti, taip pat aprašyta tiksli ir nevarginanti informacija ant pakuotės galo, kas leidžia lengviau pasirinkti produktą pirkėjui.

Galiausiai išpakuota buvo kolonėlė ir "-Opa" - sužavėjo guminis paviršius. Kolonėlė nėra baisiai sunki, laidai gražiai supakuoti pačioje kolonėlėje, tad visuomet, esant reikalui, galima kolonėlę pasikraut, pasijungt prie įrenginių, kurie neturi Bluetooth ryšio, o ir laidą galima panaudot telefono/mp3 grotuvo krovimui, jei pamiršote pasiimti, tarkim, telefono pakrovėją. 

Pirmas įjungimas buvo... Tikrai netobulas.  Vos įjungus kolonėlę, pasigirdo bauginantis ir labai nemalonus jos įjungimo garsas. Gal viskas būtų buvę ir neblogai, tačiau įjungimo garso strigimas dar pablogino situaciją. Į tai nekreipiau labai didelio dėmesio ir nusprendžiau išbandyti taip vadinamą NFC technologiją su savo HTC One telefonu. Susijungimas buvo tragiškas ir reikalaujantis daugiau laiko, nei pajungimas per Bluetooth. 

Galiausiai paleista pirma daina ir pirmi garsai iš kolonėlės tikrai pagerino situaciją. Kolonėlė atkūrė tiek žemus, tiek aukštus ganėtinai neblogai, garso pakanka tiek, kiek reikia poreikio klausytis automobilyje/namie muzikos su ne daug triukšmo. Nusprendžiau išbandyti veikimo nuotolį Bluetooth režimu ir vėl akmuo į "Acme" kiemą - kolonėlė pradėjo trūkčioti nutolus 4-5 metram nuo jos. 

Galvojau, gal čia įprasta tarp tokio tipo kolonėlių, bet nutiko taip, jog po kelių dienų gavau Logitech UE Mini Boom. Pasistačiau abi šalia viena kitos ir "Acme" vėl gavo akmenų į savo kiemą. Kitaip nei Acme Wave, Logitech įrenginys veikė kur kas sklandžiau, geriau, garsiau ir toliau, nei Acme Wave.

Iš bandymų naudoti kolonėles pokalbiams, muzikos klausymui ir panašioms reikmėms, "Acme" įrenginiui vis dėl to nepavyko perspjauti "Logitech" kolonėlės. Kitą vertus, šnekant apie kainą Acme WAVE kainuoja 144lt, o Logitech 228lt (Galima paminėti, kad šio įrenginio Lietuvos parduotuvėse nemačiau, o kaina imta iš Amazon.com su ten esančia nuolaida). 

Vienaip ar kitaip, jei esate neieškantis labai didelės kokybės žmogus ir norite pataupyti, drąsiai rekomenduoju Acme Wave, na, o jei norite kokybės ir tikrai geresnio veikimo, galvokite apie kiek brangesnį produktą.

Komentarai