acme WAVE

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2014-01-12
Aš balsuoju:

Pirmas įspūdis. Ypač sužavėjo pakuotė. Dažnai tiesiog išlupame ilgai lauktą žaisliuką ir išmetame pakuotę per keletą minučių, tačiau acme Urban linijos daiktai tikrai apgalvotose ir praktiškose pakuotėse. Ji dar kelias dienas pagyveno pas mus namuose, kol pasiekė šiukšlių dėžę. Vis dėlto pats WAVE netiek sužavėjo. Paliko įspūdį, jog jis sunkus, naudotos medžiagos kaip guma ir plastmasė yra kokybiškos. Neabejoju, jog keletą kartų numetus ant žemės ar kokio kieto paviršiaus tikrai nesutriks prietaiso darbas. Paėmus ir net neįjungus supranti, jog WAVE galėsi neštis ir į paplūdimį ir namie pasistatyti ant lentynos.

 

Naudojimas. Va čia pradėjom stipriai buksuoti. Tai turėjo būti kasdieninis palydovas arba rasti vietą mūsų namuose, tačiau tikrai nepanašu jog taip atsitiks. Pats pirmas dalykas ką padarome - įjungiame, o tada išgirstame keistą garsą, jeigu būčiau ufologas tai tikriausia tikėčiausi per garsiakalbį išgirsti tokį garsą ir garsiai visiem pranešti trumposiomis bangomis jog užmegztas kontaktas su ne žemiečiais. Antras etapas pasijungimas. Čia turime kelias galimybes: prisijungti bluetooth ryšiu arba laidu. Kas man pasirodė keisčiausia, jog laidu jungiantis ryšys ir garso kokybė yra prastesnė/silpnesnė nei belaidžiu būdu. Tad liekame prie bluetooth ryšio, o čia dar viena problema, jeigu surišate WAVE ir PC ir nešame WAVE į kitą vietą (neturi vizualinio ryšio, bet nėra trugdžio kaip pavyzdžiui siena), tuomet garsas pradeda trūkčioti atstumui esant net ir iki penkių metrų. O pats didžiausias minusas - laidai, juos panaudoję bandome sudėti atgal, o tam reikia nemažai jėgų, nes laidai yra trumpesni nei turėtų būti ir reikia juos stipriai truktelėti norint sukišti ten iš kur jie buvo ištraukti. Nors jų supakavimo idėja yra sveikintina, taip naudojamas ir dizainas ir ergonomika, tikiuosi acme šios savybės nepraras darydami ir kitus produktus.

 

II bandymas. Namuose prietaisas nerado sau paskirties, tad pagalvojau, jog panaudosiu jo mikrofoną. Perkėliau jį į automobilį, gal galės būti vietoje laisvų rankų, tačiau mikrofonas nėra jautrus, reikia šnekėti tiesiai ir iš arti į jį, jog pašnekovas suprastų, ką sakote. Tad ir ten neprigijo.

 

Komentarai