ACME TRUNK Notebook backpack - vietos užteks viskam

Benas Bagočenko portretas
Benas Bagočenko, 2014-10-10
Aš balsuoju:

          Dažnai kompiuterių krepšiai ir kuprinės stengiasi būti kuo mažesni, tarsi norėdami pasigirti, kiek daug į juos mažus telpa. Esu labiau praktiškas žmogus, todėl funkcionalumą iškeliu aukščiau išorės vaizdo, o šis ACME TRUNK Notebook backpack tikrai mane nustebino - daugiau jokių "ar įsidėti viską, bet turėti prikimštai atrodančią kuprinę" dilemų. Viskas - maistas, obuoliai, batai, pakrovėjai (taip, keli, o ne vienas!), planšetės, 2 nešiojamieji kompiuteriai - ne tik tilps, bet ir neprivers kuprinės atrodyti perpildytos!

Bendras vaizdas

          Kuprinė atrodo išties nekasdieniškai. Priekyje yra neuždaras skyrelis, kuriame galima susidėti dažniausiai reikiamų daiktų, ypač praverčia kelionėse - gėrima ar užkandį įsimetei ir viskas. Šia kišenę galima lengvai užveržti virvute - šiokia tokia apsauga daiktams nuo iškritimo. Iš vidaus taip pat apdengta plėvele nuo drėgmės, o visa kita likusi kuprinės išorė yra paprasta (bet tvirta) medžiaga. Tiesa, nelabai supratau, kam reikalingas tas oranžinis odos gabaliukas ant virvutės, bet čia gal tikriausiai jis yra dėl grožio. Jis tikrai nemaišo, netgi prideda savaiminį akcentą kuprinei. Užtrauktukai paprasti, aprišti ilgesnėmis virvutėmis dėl patogumo.

          Viršuje, kur atidaromas kuprinės vidus, rasime dar vieną užtrauktuku saugomą kišenėlę. Gana erdvi, bet ji bus dažnai vartoma kuprinei atidaryti, todėl nerekomenduoju ten dėti lengvai susibraižomų daiktų. Gale nieko neįprasta - antpečiai su reguliuojamais diržais, rankenėlė paimti kuprinę ranka. Nors ir kai kurios kuprinės išorės dalys neatrodo tvirtos, lengvai pažeidžiamos, po kelių bandymų ką "paplėšyti" nieko neatsitiko, taigi neapsigaukit iš pirmo žvilgsnio!

Viduje

          Vidus tikrai didelis - grubiais liniuotės apskaičiavimais, čia yra net 40cm (aukščio) * 30cm (ilgio) * 10cm (pločio) laisvos erdvės, net pilnai užpildžius viduje esančias kišenėles! Interjeras pilkos spalvos, visos kišenėlės paminkštintos, taip pat ir apačia. Deja, į specialias kišenes telpa tik vienas 15 colių nešiojamasis kompiuteris - į kitą nešiojamam kompiuteriui skirtą kišenėlę telpa tik mažesnis. Pats ją naudoju savo 10 colių planšetei, viskas nuostabiai telpa. Žinoma, niekas nedraudžia į tą "laisvą erdvę" pridėti kiek telpa nešiojamų kompiuterių, bet to nerekomenduoju daryti - aparatai lengvai susibraižys, o kur dėsite pakrovėjus? Viduje dar liko 2 mažos kišenukės smulkmenoms.

          Bet rimtai, čia TIKRAI daug vietos. Kuprinę laisvai galite naudoti mokyklai, iškyloms, ekskursijoms, sportinei aprangai, batams ar velniai žino kam (viskas kartu su nešiojamu kompiuteriu).

Apibendrinimas

          TRUNKas tikrai pradžiugino savo talpumu, ypač kai esu pripratęs prie mažų, plonų krepšių. Pagaliau nereikia ieškoti, kur patogiau padėti nešiojamo kompiuterio pakrovėją... kartu su keliomis knygomis... ir dar išorinėje kišenėje kokakolos su sumuštiniu... ir dar kelis obuolius. Nors ir, Acmės teigimu, Urban Harmony produktai skirti "akyviai gyvenantiems miesto žmonėms", kuprinę laisvai naudojau ir kelionėje, gamtoje ir skundų tikrai neturiu. Reikia talpaus ir stilingo krepšio? Pabodo viską nuolat grūsti į kuprinę? ACME TRUNK Notebook backpack - būtent Jums!

Komentarai