Acme Terra 9.7''-10.1'' dėklas

Tomas Janulevičius portretas
Tomas Janulevičius, 2014-10-22
Aš balsuoju:

Plančetiniai kompiuteriai. .. jie naudojami ir darbe, ir studijoms, ir pramogoms.  Neretai daug patogiau pagriebti plančetuką ir padaryti kelis mažus darbelius, nei įsijungti kompiuterį  ir laukti kol jis pasiruoš darbui.  Tad vis dažniau nešiojamas ar stacionarus kompiuteris namų ūkiuose susilaukia konkurento. Visai nenuostabu, kad plančetinių kompiuterių savininkai myli savo mažuosius draugus ir stengiasi  plenčetukus deramai apsaugoti, kad jie liktų gražųs, bejokių įbrėžimų ir būtų malonu šiuo darbo ar promogos įrankiu naudotis. Šį kartą į mano rankas pateko Acme Terra plančetuko dėklas.  Įspūdžiais apie jį dalinuosi tuojaus pat.

Funkcionalumas ir patogumas

Acme Terra dėkliukas plančetukams yra universalus. Į jį galima dėti  9.7''-10.1'' colio ekranus turinčius kompiuterius. Ar šis dėklas atlieką esminę funkciją apsaugant plančetuką?  -Taip! Ir papildomai jį galima panaudoti kaip stovą žiūrėti filmus.

Galima jį panaudoti ir patogiam rašymui. Tereikia sulankstyti atverčiamą dalį ir paguldyti plančetuką.  Viskas būtų labai gerai, jeigu sulankstoma dalis viduje turėtų magnetus ir sulenkus liktų toje padėtyje, nes sulenkus ir statant dėklą į filmų žiūrėjimo padėtį, reikia laikyti dėklo viršų, kad jis neišsiskleistų. Lygiai taip pat reikia elgtis ir norint paguldyti dėklą į rašymo poziciją.

Dabar liūdnos žinios iPad'ų savininkams. Šis dėklas nepažadina iPad'o jį atvertus ir reikia spausti "home" arba "power" mygtukas, kad jį atrakinti. O pabandykite paspausti power mygtuką, kurį dengia metalinis kompiuterio laikiklis. Nepatogu. Nepatogu, nes šis mygtukas reikalingas ir norint "užmigdyti" ar išjungti iPad'ą.  Ir beje ar kada nors teko Jums dėvėti keliais dydžiais didesnius rūbus ar batus? Būni lyg ir apsirengęs, bet nepatogu. Lygiai toks pat tas jausmas ateina naudojant šį dėklą su 9.7'' iPad. Dėklas didokas ir deja, kas yra universalu ne visuomet yra patogu. Galbūt į šį dėklą idėjus 10.1'' plančetuką jis jį "užpildytų" ir iš tiesų naudotis būtų smagiau.

Labai neblogas dalykas šiame dėkle, tai mažoje kišenėje esanti ekrano nuvalymui skirta priemonė. O labiausiai erzinantis dalykas, tai dėklo užsegimas, kuris jeigu neužfiksuotas ar užremtas, tai būtinai nusvyra ant plančetuko ekramo. Tad jo "sutramdymui" nuolat turite skirti keletą sekundžių. Ir dar jeigu tas užsegimas būtų magnetinis ir nereiktų prakišinėti pro sagtį, tai būtų dar geriau.

Dizainas ir kokybė

Dizaino prasme Acme komanda padirbėjo gerai.  Dėklas atrodo solidžiai nors ir yra pagamintas iš dirbtinės odos.  Jis universalus tiek, kad tinka ir moterims ir vyrams ar vaikams, o juoda spalva dera prie visų kitų spalvų, tad visai nesvarbu kokios spalvos viduje bus plančetė ar kokius rūbus dėvite. Šis dėklas jūsų rankose atrodys puikiai. Gal tik mažas raudonas Acme logotipas gali kutenti delną, jei laikysite dėklą toje vietoje, kur jis yra, nes jis atsikišęs ir nėra labai minkštas. Reiktų paminėti, kad vos išpakuotas dėklas kvepia. Ne, ne prancūziškais kvepalais, o kažkokia chemija, kuri buvo naudota jį gaminant. Reikėjo bent dviejų savaičių, kad tas kvapas nusigaruotų.

Kaina ir konkurentabilumas

Savo nišą pirkėjų tarpe šis dėklas tikrai ras. Jį rinksis nelabai daug norintys išleisti pinigų ir turėti pakankamai dailų, solidžiai atrodantį dėklą . Vidutinė šio dėkla kaina rinkoje apie 67lt. Tad drąsiai galima griebti, pirkti ir naudoti susitaikant su tam tikrais jo minusais.

Komentarai