"ACME SP101 portable multimedia speakers" - neškis nors ir į mišką.

Modestas Mikšys portretas
Modestas Mikšys, 2013-05-15
Aš balsuoju:

Gyvenimas be muziukas šiomis dienomis atrodo visiškai neįmanomas. Klausomės muziką visur, vieni darbe, kiti mokykloj, treti - autobuse, o gal net ir miške.

Klausytis muzikos per telefonus ar telefonines ausines jau atsibodo, todėl vis daugiau žmonių renkasi nešiojamas kalonėles.

ACME SP101 portable multimedia speakers, tai dar vienas geras ir pigus gaminys iš ACME. Šios kalonėlės tikrai nedidelės, stilingos ir palyginus galingos.

 

Dizainas. Kalonėlių dizainas lengvai pritapts prie daugelio šiuolaikinių prietaisų, nes jos tikrai atrodo gerai. Beveik visą priekį užima garsiakalbiai, o likusi dalis juoda su ACME logotipų. 

Funkcijos. Šios kalonėlės turi labai įdomią ir naudingą funkciją, jos sienelės magnetinės, tad šios garso kalonėlės lengvai sulempa tarpusavyje, taip užimdamos mažiau vietos. Kalonėlių kaido ilgis reguliuojamas, todėl galėsite jį nusistatyti pagal savo poreikius. Pasak gamintojo, pilnai įkrovus 500 mA Li-ion tipo bateriją kalonėlės išgros iki 8 valandų.

Konkurentabilumas. Kalonėlės kainuoja vos apie 63 Lt, kas yra labai mažai lyginant su didžiąja dalimi konkurentų. Kainos ir kokybės santykis tikrai pateisina lūkesčius, dizainas traukia akį, o naudingos funkcijos verčia dar labiau domėtis šiuo gaminiu.

Trūkumai. Kaip jau kai kas minėjo, kalonėlėms tikrai trūksta talpesnės baterijos ir belaidžių ryšių. Manau ACME atsižvelgs į tai ir šią klaidą ir įdės Bluetooth bei talpesnes baterijas tolimesniuose savo gaminiuose.

Kokybė. Šios kalonėlės pagamintos iš tvirto plastiko, niekas netreška, nebarška. Netyčia buvau numetęs kalonėlės, o joms nieko neatsitikos. Gaila tik tai, jog ACME jau ne kartą susimovė savo prietaisus gamindama su dėmes renkančiu plastiku.

Apibendrinimas. Dizainas žavi, kokybė puiki, konkurencinga kaina, naudingos funkcijos - viskas ko reikia nešiojamos garso kalonėlėms. Minusai tie, kad kalonėlės nepalaiko belaidžių ryšių ir turi ne itin talpią bateriją.

Aš kalonėles vertinčiau - 8/10.
 

 

Komentarai