"ACME SP101 portable multimedia speakers" garso kolonėlės - visur kur tik įmanoma.

Kristė Mikšienė portretas
Kristė Mikšienė, 2013-05-14
Aš balsuoju:

Nešiojamos garso kalonėlės domina tikriausiai beveik kiekvieną muzikos besiklausantį jauną žmogu. Vis dažniau gatvėje galima išgirsti skambant muziką. "ACME SP101 portable multimedia speakers" atitiks kiekvieno poreikius, jos portabilios, įkraunamos ir patogios.

 

Kalonėlių dizainas labai paprastas, jos yra šviesiai pilkos spalvos, su juoda apačia, beveik visą priekinę dalį apima garsiakalbiai. Kalonėlės nedidelės, telpa į delną. Garso kalonėlės pagamintos iš tikrai tvirto plastikos.\

Dizainas: 9/10

 

Kalonėlės funkcionalios, turi tarpusavio "sulipimo" funkciją, 3,5mm. garso jungtį ir galiausiai 2x2 W. garsiakalbius bei Li-ion baterija, su kuria galėsite klausytis garsų iki 8 h. Kalonėlės turi reguliuojamą laidą, tad jis tikrai nesusipins ir neerzins. Iš kalonėlių sklindantis garsas tikrai nenuvylia.

Funkcionalumas 9/10

 

Šios kalonėlės kainuoja apie 60 Lt, lyginant su konkurentais jos tikrai pigios ir kokybiškos. 

Kaina: 10/10

Nuvylė USB laido ilgumas ir tik 500mA ličio jonų baterija. Taip pat, daugelis šiuolaikinių išmaniųjų prietaisų palaiko Bluetooth, o šios kalonėlės nepalaiko. Būtų malonu, jog jos jungtųsi belaidžiais ryšiais ir nereikėtų tų jau nusibodusių laidų.

 

Neišvengiami ir minusai. Silpna baterija, "Bluetooth" nebuvimas, trumpas USB laidas. Pliusų daugiau - tvirtas korpusas, nepriekaištingas dizainas, žema kaina ir magnetinio sulipimo funkcija.

 

Reziumei taip. Kalonėlės tvirtos, stilingos ir pigios. Kainos ir kokybės santykis tikrai geras. Labai patiko kalonėlių "sulipimas", reguliuojamas laido ilgis, integruota baterija. Kalonėlių galingumo tikrai užtenka nereikliam naudotojui. Jeigu kas nors klaustų ar galėčiau pasiūlyti nešiojamas kalonėles aišku į galvą pirmiausiai šautų - "ACME SP101 portable multimedia speakers"

 

Galutinis balas: devyni iš dešimties galimų.

 

 

 

Komentarai