ACME PEAK Messenger - genialumas slypi paprastume

Benas Bagočenko portretas
Benas Bagočenko, 2013-10-30
Aš balsuoju:

          Šiais laikais, kai rinkos ekonomika verčia kompanijas lenktyniauti dėl vartotojų, reikia kuo greitesnių bolidų. Vieni imasi agresyvios reklamos, kiti giriasi savo aparatų laisvumu ir galimybe modifikuoti aparatus savo noru, kiti tiesiog nori plaukti pagal srovę ir žiūrėti, kur juos ji nuneš. O kai kurie nesnaudžia ir imasi ko nors naujo - inovacijų. Štai kur ir suspindi ACME PEAK Messenger bag-backpack (toliau, kad nereiktų keitinėti žodžiais tarp "krepšys" ir "kuprinė", tiesiog PEAKas) - tai ne agresyvi reklama, o tikrai kažkas naujo. O ar ta naujovė pasiteisina? Skaitykite ir sužinokite!

Bendras vaizdas

         PEAKas atrodo solidžiai, stilingai, tikrai ne kaip mokyklinuko kuprinė. Nors ir iš nuotraukų jis atrodo šiek tiek kvadratinis, jį užsidėjus jis atrodo kaip normali kuprinė ar krepšys, todėl jo dizaino nereikia bijoti. "Pigumo" nesijaučia, o ir iš pačios kuprinės nesmirdėjo gamyklos kvapu. Pats gavau Brick Brown modelį, todėl PEAKo išorė buvo pilka su rudais akcentais, o ne atvirkščiai, nors ir nuotraukose to nesimato. Asmeniškai norėjau juodos versijos, kadangi juoda yra universalesnė spalva (nors ir juoda moksliškai nesiskaito kaip spalva), bet čia skonio reikalas. Yra tik du užtrauktukai, vienas ant priekio, o kitas ant viršaus. Nors ir PEAKą galima paversti kuprine ar krepšiu kada nori, taip pat ir nepamiršta paprastos rankenos gale. Apačia padengta nuo vandens, todėl PEAKas apsaugos Jūsų aparatus nuo šlapios žemės ar grindų.

Kas naujo?

         "Magiškas" PEAKo dirželis - štai kur stebuklas. Atrodo, tokia paprasta idėja, bet kas galėtų taip sugalvoti, bet kodėl to nematėme niekur anksčiau? Nežinia, bet ACME šia proga pasinaudojo ir išleido tikrai dėmesio vertą produktą. Dabar klausimas "pirkti krepšį ar kuprinę?" turėtų nebegalioti. Čia ne Jums reikia taikytis prie kuprinės ar krepšio - PEAKas prie Jūsų prisitaiko! Dirželis ne toks, koks būna automobiliuose, šiek tiek minkštesnis, šiurkštesnis, bet tikrai labai tvirtas, nesijaučia "pigumo". Diržo dalis, kuri sėdi ant peties, šiek tiek paminkštinta, todėl petys neturėtų skaudėti ar pavargti (bent jau man taip nebuvo), bet PEAKą naudojant kaip kuprinę nebuvo labai komfortiška, nes diržas neturi paminkštinimų ir gali pasireikšti "pjaustymo" jausmas. Siūlės, kaip ir diržas, labai tvirtos ir išlaikė visus "plėšymo" testus. Dirželio ilgį galima lengvai reguliuoti. Kokybe nenusivylęs.

          "Transformacija" labai lengva ir paprasta. Švelniai truktelėjus diržą aukštyn, kuprinė virsta krepšiu, o truktelėjus diržą žemyn, krepšys virsta kuprine.

Vidus

          Kadangi gavau Brick Brown versiją, vidus buvo raudonos spalvos. Man tai atrodė per stiprus spalvų "šuolis" iš (pilkai) rudos į raudoną, nors ir pati raudona atrodė neblogai. Skyrių irgi daug, todėl lengvai juos galima suklasifikuoti - ten baterijos, čia kompiuterio pakrovėjas, čia belaidė pelė ir t.t. Gerai, kad skyriai maži ir jų daug, o ne skyriai dideli, bet jų mažai. Taip lengviau susidėlioti savo techniką, kuri tikrai nebūna stalinio kompiuterio dydžio. Kuprinėje yra du 15.6" dydžio skyriai, todėl iš bėdos galima įsidėti du nešiojamuosius kompiuterius, nors laptopui pritaikytas yra tik vienas iš jų. Atskirame skyriuje telpa ir iki 13.3" dydžio planšetinis kompiuteris (yra dar vienas skyrelis, į kurį taip pat tilptų dar viena planšetė, bet tą skyrelį siūlau naudoti laptopų pakrovėjams). Dar yra 3 mažos kišenėles, kurios yra permatomos (žiūrėkite paveikslėlį kairėje). Tai geras sprendimas, nes nereikės tikrinti kiekvienos kišenukės, turinys visad aiškiai matomas.

          Priekinis užtrauktukas (kurio nesimato šiame pav.) taip pat saugo dar vieną skyrių, kuriame yra vietos kokiai nors užrašų knygutei, pasui ir t.t., bei 2 tušinukams. Negana to, pats skyrius yra iki kuprinės pačios, todėl ten galima įsidėti kokius lapus ar panašiai (aš pats ten dėdavau savo pelės paduką). 

          Čia galbūt kiekvienam asmeniškai, bet man tai buvo puikus skyrių balansas - nei per daug, nei per dideli, nei per mažai, nei per maži.

 

Apibendrinimas

          PEAKas yra tikrai kažkas naujo ir naudingo. Praktiškas, stilingas, elegantiškas. Tokį tikrai galima naudoti kasdieniame gyvenime ir juo mėgautis. Nenustebčiau, jeigu ateityje tokio tipo kuprinės-krepšiai bus vadinami PEAK arba BagPeak.

          117 Lt? Už tokia puikia idėją, jos puikų įgivendinimą ir puikia kokybę? Greičiau pirkite, kol ACME nesusiprato ir nepakėlė kainos iki jos tikrosios vertės! :)

P.S. Įdomu, ar tokią "technologiją" gali ACME užpatentuoti?

Komentarai