acme PEAK let's take a peak at it

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2013-10-19
Aš balsuoju:

PAGALIAU... Iš dalies suprantu ką jaučia žmonės, kurie tris paras miega prie parduotuvių, jog galėtų pirmieji įsigyti iPhone naujausios versijos telefoną. Šiandiena aš gavau tai ko laukiau pusę metų – acme PEAK tašę. Tai vienas iš pirmųjų produktų acme Urban linijos produktų ir jis – NUOSTABUS. Tačiau tai tik žodžiai, o dabar bandysiu perteikti jausmą.

 

Prisilietimas. Tašė įpakuota paprastai, tačiau smulkios detalės atskleidžia, jog nepataupyta ir iš tikrųjų ant nedidelio pakuotės priedo surašyta visa reikiama informacija ir nėra jokių nereikalingų „besimaskatuojančių“ priedų, kurie išduoda azijietiškos produkcijos prigimtį [blogąja prasme]. Naudojamos medžiagos nėra įprastos tašių gamyboje, todėl kiekviena liečiame detalė yra maloni. Išorėje naudojamos atšiauresnės lietimui medžiagos, tačiau išorė patiria daug išbandymų (mechaninis poveikis) todėl tokios medžiagos yra privalumas, o viduje naudojamos medvilnę primenanti medžiaga. Kiekvieną kartą kažką įdedant ar ištraukiant nesusibraižysit rankų.

 

Išvaizda. Tai stačiakampio formos kuprinė/tašė, kuri ryte patogiai įsitaiso ant kupros kaip kuprinė, o dienos metu transformuojasi į tašę su rankena per petį. Išvaizda konservatyvi, tačiau kokybiško medžiagos neleidžia aplinkiniams likti abejingais. Puikiai tinka ir prie kostiumo eilutės ir prie sportinės aprangos, ji tapo mano kasdieniniu palydovu.

Apie kuprines besitransformuojančiasias į tašes esame jau girdėję, matę, čiupinėję, tačiau jos visos turėjo problemas:

- reikėdavo kažką atsegti ar prisegti

- būdavo patogios tašės bet nepatogios kuprinės

- tik vienoje iš transformacijų buvo gražiai atrodančios ir puikiai talpinančios daiktus

o PEAK mane nustebino būtent tuo, jog visos šios problemos pašalintos. Nors kuprinės rankenos atrodo labai paprastos, tačiau jos yra patogesnės nei naujos kartos rankenos su ergonominiais paminkštinimais.

Funkcionalumas. Tašės paskirtis yra daiktų talpinis transportavimui arba galima suskirstyti kiek ir kaip patogiai juos galima transportuoti. Šiuo klausimu PEAK tikrai užsigrobę pirmą vietą tarp visų per trisdešimt metų bandytų kuprinių ir tašių. Kiek dedu daiktų pamatysite nuotraukoje, tačiau noriu pabrėžti, jog visa tai sveria apie penkis kilogramus, o nešiojant kaip kuprinę dėl PEAK formos jie nesijaučia. Antras ypač svarbus funkcionalumo klausimas yra kišenės. Su dabartiniais elektronikos žaislais kartu dedama ir daug laidų, jungčių ir perėjimų, jog visur galima būtų pasikrauti senkančias baterijas. PEAK turi lygiai tiek skyrių ir skyrelių kiek jų reikia susikrauti:

- nešiojama kompiuterį

- plančetę

- A4 formato spausdintą informaciją

- piniginę, USB raktai, tušiniai, metaliniai pinigai, pirštinės

- laidai nuo šių prietaisų

kažkas kurdamas skyrelius atliko savo namų darbus ir pasiskaičiavo labai tiksliai kokio dydžio ir kiekio jų reikia – ačiū jam (jiems).

Man patinka priekinio skyriaus nedidelė kišenė, nes ten susidedu daiktus, kuriuos turiu greitai pasiekti (tušinis, raktai, elektroninės kortelės – bilietai, metaliniai pinigai, nes neturiu skyriaus jiems piniginėje), kadangi šis skyrius didelis tai ten puikiai ir pirštinės su šaliku telpa (nors gali ir užrašai įsikurti).

 

Palyginimas. Kurpinės ir tašės yra mano silpnybė, todėl keliaudamas tiek LT tiek ir kitose šalyse kreipiu dėmesį į šį produktą. Neatlikdamas atskiro rinkos tyrimo galiu pasakyti, jog analogiškų medžiagų ir funkcionalumo kombinaciją gali pasiūlyti didieji kuprinių ir tašių gamintojai, tačiau jų produktai kainuoja daugiau nei tris kartus daugiau. Turime privilegijuotą produktą nešioti Lietuvišką produktą sau ant nugaros ir galime jį laisvai rodyti draugams, partneriams iš kitų šalių bei didžiuotis. 

Komentarai