ACME MW11. Stora, bet solidi

Giedrius Morkūnas portretas
Giedrius Morkūnas, 2013-04-29
Aš balsuoju:

Stora. Toks pirmas žodis atėjo į galvą pamačius dar supakuotą bevielę kompiuterio pelę ACME MW11. Taip, ši apžvalga yra konkursas, bet niekas juk nesako, kad prekę reikia tik girti? Tai aš ir negirsiu...

Dizainas. Stora. Toks pirmas žodis atėjo į galvą pamačius dar supakuotą bevielę kompiuterio pelę ACME MW11. Taip, ši apžvalga yra konkursas, bet niekas juk nesako, kad prekę reikia tik girti? Tai aš ir negirsiu. Stora. Tas pats žodis sukasi galvoje jau išpakavus pelę. Gerai, stora ir solidi. Solidumo prideda svoris. Pelė pakankamai sunki, kad nebėgiotų po stalą nekontroliuojama – svoris padidina valdymo malonumą.

Mygtukai. Pirmas prisilietimas ir netyčia paspaustas dešinysis. Abu ACME MW11 mygtukai turi itin didelę spaudimui jautrią zoną, kuri tęsiasi iki pat pelės dugno. Tai padidina tikimybę dešinį mygtuką paspausti su bevardžiu pirštu to visai nenorit. Slinkties ratukas standus – be reikalo nepasuksi, kas valdymui priduoda tikslumo. Mygtukų paspaudimo garsas kiek duslokas, bet tai subjektyvu ir čia jau kiekvienam pagal skonį.

Valdymas. Reguliuojamas DPI (šiuo atveju kursoriaus nueitas kelias palyginus su pelės postūmiu) užtikrina pageidaujamą kompiuterio pelės jautrumą. DPI keičiamas nuspaudus ir palaikius abu pelės mygtukus. ACME MW11 modelyje jautrumą galima rinktis iš keturių variantų: 500 dpi, 1000 dpi, 1500 dpi ir 1750 dpi. Mažiausias, 500 dpi patiks tiems, kurie neskuba –pelės valdomas kursorius judės lėtai ir suteiks didžiausią tikslumą. 1750 dpi jautrumas turėtų patikti žaidimų mėgėjams – ji bus jautresnė ir reaguos į menkiausią judesį. Žinoma, 1750 dpi per mažas būtent žaidimams skirtai pelei, tačiau šis modelis priklauso universaliai kategorijai ir tokios viršutinės ribos pakanka.

Energijos taupymas. Pelė varoma 2 AAA tipo baterijomis. Bet įdomiau tai, kad šiame modelyje yra įdiegta energijos taupymo technologija. Kelias minutes nejudinant, ACME MW11 automatiškai išsijungia. Norint ją aktyvuoti vėl, reikia paspausti bet kurį mygtuką arba pajudinti ratuką. Klausimas, kiek energijos tai sutaupo, tačiau šis sprendimas yra šiuolaikiškas ir draugiškas aplinkai, tad nusipelno pagyrimo.

Kaina. Žinoma, 3 taip. 43 Lt yra pakankamai mažai už tai, ką gauni – 5 metų garantija, reguliuojamas DPI, dešiniarankiams ir kairiarankiams tinkantis išpildymas, energijos taupymo funkcija. Taip, šį modelį galima vadinti geru kainos ir kokybės santykiu.

Išvada. Ar ACME MW11 rinkčiaus neišbandęs? Greičiausiai ne, nes mažai kainuojančias prekes didžiąją dalimi perki akimis. Stora ir tiek. Tačiau išbandžius – galima rekomenduoti ir draugams.Pliusai

-> maža kaina;

-> reguliuojamas DPI;

-> energijos taupymo funkcija;

-> 5 metų garantija.


Minusai

-> nepatogus dešinys mygtukas.

Komentarai