ACME HA09 True-sound ausinės - ir didelės, ir mažos

Benas Bagočenko portretas
Benas Bagočenko, 2015-04-20
Aš balsuoju:

          Perkant ausines svarbu iš anksto žinoti, ar norite pirkti dideles, mažas, ar įsidedančias į ausis. Tai ne tik skonio reikalas, bet pasirinkimas priklauso ir nuo ausinių naudojimo tikslo (kelionėms, namuose ir t.t.). Asmeniškai, labiau mėgstu dideles ausines, todėl keliaujant ausinių kaip ir nedėviu, juk nepatogu tampytis griozdiškas "mini-kolonėles", o kištukinės ausinės sunkiai kurios man įtinka. ACME HA09 True-sound ausinės išsprendžia šią problemą - jos lengvos, dedasi ant ausų, komfortiškos, mažos ir portabilios. Nepaisant kelių minusų, šios ausinės tikrai patiks mėgstantiems dideles ausines ir kartu keliaujantiems.

Pakuotė

          Kokybiškos, ACME darytos nuotraukos nesugebėjau rasti, todėl iškart atsiprašau už prastą kokybę :(

          Pakuotė paprasta, moderni. Ant šonų rasime ausinių privalumus, gale technines specifikacijas - įprasti dalykai. Išpakuoti ausines buvo vienas malonumas, nereikia nei žirklių, nei peilių, nei pirštų pjaustytis į pakuotės kraštus. Viduje rasime visą likusį laidą. Tiesa, pasigedau kokio nors, bent mažo instrukcijos lapelio (galbūt tik pas mane jo nebuvo?). Ant ausinių yra (atsiliepimo) mygtukas ir tokių ausinių nebuvau ankščiau išbandęs, todėl teko pačiam ieškoti, ką šis mygtukas dar gali daryti be atsiliepimo ir pokalbio baigimo funkcijos.

Konstrukcija

          Viskas tvirta, skundų nėra. Ausines galima reguliuoti įvairiais būdais - lankelio ilgiu, sukinėti pačias ausines 90 laipsnių į kiekvieną pusę, šiek tiek sukinėjasi aplink savo vidurį. Tikrai tilps ant kiekvieno galvos. Pats lankelis yra su paminkštinimu, dengtu oda, todėl pakaušio neturėtų skaudėti net ir ilgai klausant muzikos. "Left" ir "Right" žymos yra ant paminkštinimų, kas man pasirodė keista, nes dažniausiai tai būna atspausdinta ant ausinių plastmasės. Dalis, kuris dedasi ant ausų irgi su paminkštinimu, net ir iš kitos pusės. Bendras vaizdas - elegantiškos ausinės. Pats laidas yra kokybiškas, bet...

Šiek tiek stipriau truktelėjus laidą, iš skambučio mygtuko jis išsilaisvino ir dabar laisvai juda. Ausinės (ir pats mygtukas) ir toliau veikia nieko nepakitę, tiesiog laidas dabar po kelis milimetrus slankioja iš ir į mygtuką. Keista, nes prie kitų galu taip pat ar net stipriau truktelėjus nieko neatsitiko - tik šioje vienoje vietoje nepasisekė. Smulkmena, bet vis tiek nemaloni...

Mygtukas

          Kadangi instrukcijos neradau, teko pačiam tyrinėti, ką jis daro. Ant savo telefono (Samsung Galaxy Ace 2 su Android 4.4.4) paspaudus vieną kartą paleisdavo daina, paspaudus vėl - sustabdydavo. Greit 2 kartus paspaudus perjungdavo į kitą dainą. Pokalbio metu paspaudus, išsijungia mikrofonas, o paspaudus vėl - įsijungia. Tikriausiai dar ir kitokių funkcijų yra, tiesiog jų neatradau.

Garso kokybė

          Bosų (žemų dažnių) šiek tiek mažiau jaučiasi nei įprasta ACME ausinėms, bet tai skaitau kaip pliusą. Išorinius garsus izoliuoja gerai, bet pačios savo skleidžiamą garsą nelabai. Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį, jog šių ausinių jungtis gali būti netinkama senesniems grotuvams ir telefonams - garso kokybė bus bloga ir iškraipyta! Mikrofono kokybė irgi gera - skundų iš kitų šnekant negirdėjau.

Apibendrinimas

          Elegantiškos? Taip. Patogios? Taip. Mažos ir lengvos? Taip. Šios ausinės kasdieniam naudojimui labai patiko, o atsiliepimo mygtukas maloniai "palengvino gyvenimą". Nėra čia prie ko labai prikibti - jos tiesiog veikia. Dėl jų patvarumo tikrai nebaisu, kai atsiranda reikalas, imti ir įmesti šias ausines į kuprinę, stalčių, ant sofos, kitiems. Jei keliaujate ir mėgstate ausines, kurios būna ant ausų, tikrai nenusivilsite.

Komentarai