ACME BTDG40 - muzika be laidų!

Paulius Pilipavičius portretas
Paulius Pilipavičius, 2013-08-11
Aš balsuoju:

Muzika be laidų Bluetooth ryšiu - įprastas dalykas. Šiandien apžvalgoje "ACME BTDG40" įrenginukas, skirtas perduoti muziką bevieliu ryšiu. 

Pakuotė:
Pakuotė, kaip ir visos, sudaryta iš permatomos plastmasės ir orandžinio apipavidalinimo su svarbiausiais techniniais aprašymais ir logotipu iš išorės. Taip pat per ją lengvai matoma pati prekė. Viduje randame produktą, taip pat laidą su iš abiejų galų esančia 3.5 jack jungtimi, vartotojo gidą ir garantinį taloną.

Siųstuvas:
Tai nedidelis, pailgas irenginys, su gale esančia usb jungtimi, iš priekio turinčiu Line IN ir Line OUT 3.5 jack input jungtimis, taip pat iš viršaus esančiu mygtuku bluetooth poravimui ir taip pat tarnaujančiu, kaip indikatorius. Line IN jungtis skirta kompiuteriui ar kitam garso padavimo šaltiniui, o Line OUT skirtas kolonėlėms ar kitokiais media įrangai, kuri skleidžia garsą.

Funkcionalumas:
Šis įrenginys yra ganėtinai patogus nešiotis kišenėje, tad jį galite pasiimti su savimi bet kur, kur tik yra poreikis juo naudotis, bei USB maitinimo jungtis. Pajungimas šio įrenginio yra tikrai labai paprastas: įkiškite jį į usb maitinimo lizdą (nesvarbu ar tai 220v-usb kroviklis mobiliajam telefonui, ar kompiuteris, tuomet į dešinėje pusėje esantį lizdą kiškite kolonėles. Galiausiai pamatysite, jog viršutinis indikatorius lėtai mirgsi. Paspauskite jį (tai yra poravimo mygtukas), palaikykite tol, kol jis pradės šviesti nemirgsėdamas ir ieškokite įrenginio per savo nešiojamąjį kompiuterį per bluetooth sąsają, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį su bluetooth. Suporuokite ir pirmyn į muzikos pasaulį! 

Kokybė:
Produktas yra ištiesų kokybiškas surinkimo atžvilgiu. Nerasite klibančios ar silpnos detalės, tačiau techninės specifikacijos mane kiek nuvylė. Mano garso plokštė palaiko 24bit/192kHz stereo garsą, o po perdavimo lieka tik 16bit/48kHz garsas. Paprastam vartotojui tai kaip ir nelabai besijaučiantis skirtumas, tačiau išlavinta ausis pajus šiokį tokį skirtumą. Bluetooth perdavimas, esant tam tikroms kliūtims, klaikus. Garsas pradeda striginėti, o galiausiai nuėjus kiek toliau, nei 6 žingsnius - nutrūksta. Laidas komplekte yra labai primityvus, tad, jei turite geresnės kokybės kabelį, naudokite būtent jį.

Konkurentabilumas:
Šiai dienai panašių įrenginių neesu išbandęs, tad konkurencijos atžvilgiu šis yra lyderis.

Dizainas:
Dizainas šio įrenginio yra ganėtinai subtilus, paprastas ir niekuom neišsiskiriantis iš usb "raktų" ar panašių įrenginių.

Kaina:
Kainos atžvilgiu manau, jog šis įrenginys kiek per brangus. Mano manymu jo apytiksli kaina turėtų būti iki 50Lt. 

Komentarai