ACME BTDG40. Jei pavadinimas nieko nesako reiškia reikia skaityti apžvalgą

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2013-08-10
Aš balsuoju:

   Na ant mano stalo pagaliau atsirado naujas daiktas iš acme : BTDG40 bluetooth 3.0 sterio music dongle. Po poros savaičių naudojimosi norėčiau papasakoti kaip man sekėsi juo naudotis.

Įpakavimas. Oranžinis :) standartinis, plastikinis, leidžiantis apžiūrėti prekę, bet neleidžiantis jos pačiupinėti ar išbandyti. Priėjimas prie prekės galimas  tik su žirklių ar kito aštraus daikto pagalba, pakuotės viduje randame patį "adapterį",  instrukcijų knygute kartu su garantija, bei garso kabeliuką. Ant pakuotės priekio yra QR kodas, kuris leidžia  telefono pagalba (aišku telefonas turėtu būti išmanus :) sužinoti daugiau apie prekę.

 

Išvaizda. Kaip gero riebaus usb rakto, tik su dviem skylutėm iš galo, ir BT mygtuku ant šono,  ar negalima jo buvo pagaminti truputi kompaktiškesnio? Nes prijungus dar kelis laidus prietaisas tikrai nėra iš tų kurie mažai užima vietos.

 

Naudojimasis. Kaip galima suprasti iš aprašymo imtuvėlį galima prijungti prie kompiuterio arba kito prietaiso  turinčio usb išėjimą  (pvz. mobilaus telefono pakrovėjo). Nepatingėjau ir išmėginau abudu metodus:  

Stacionarus kompiuteris. Istačius adapterį pirmą kartą, reikia luktereti kokios 10s, kol kompiuteris suranda ir įdiegia reikalingus draiverius,  tada tereikia teisingai sujungti laidus, (na tikrai elementaru, jei jau kam nesigaus, tai visada padės instrukciją :) telefone (naudotas LG L7) tereikia įjungti bluetooh funkciją, paleisti paiešką, suporuoti  ir jau galima klausytis iš garso kolonėlių sklindančios muzikos. Muzika atkurimo kokybei priekaištų kaip ir nėra. Ar paleidus iš kompiuterio ar tą pačia dainą iš telefono skambesys beveik niekuo nesiskyrė. Kas besinaudojant užkliuvo, tai pajungimo galimybė, pajungus į priekinį usb lizdą ir dar sujungus audio laidus iškyla nemažas pavojus, kad netyčia užkabinsi ir nukentės arba pats prietaisas arba usb lizdas, pajungus iš galo atsiranda kita problema :) norint paleisti muziką iš kito telefono teko  lysti po stalu ir pamygti BT mygtuką. Gaila, bet mano kompiuteris neturi galimybės išjungtas palaikyti maitinimo per usb, tad naudojantis prietaisu kompiuteris turi būti butinai įjungtas.

Telefono pakrovėjas. Čia viskas dar paprasčiau, pajungiai adapterį, sujungiai laidu su kolonėlėmis ir galima klausytis.

Interneto puslpyje rašoma, kad veikimo atstumas atviroje vietoje siekia iki 10m. gal tai ir teisybė:) bet neturėjau galimybės patikrinti, nes bute nėra tiek atviros vietos. Kiek bandžiau tai prietaisas tikrai veikia be problemų nešiojantis telefoną po kambarį, ir išėjus į kitą kambarį viena siena dar ne kliutis. Tik nutolus dar toliau garsas pradeda striginėti.

Nors instrukcijoje parašyta, kad prisijungiant reikalingas pin kodas, jo neprireikė ir telefonas prie imtuvėlio prisijungė be jokio kodo.Ko dar nepaminėjau - norint prie siustuvėlio  prijungti kitą prietaisą užtenka palaikyti keletą sekundžių BT mygtuką ir jau galima prijungtį kitą prietaisą.

Kaina.http://www.acmemedia.lt svetainėje šis prietaisiukas kainuoja 72Lt su centais.  su daily card arba studento pažymėjimų galima gauti papildomą 20 procentų nuolaidą. Tikrai nebloga kaina kaip tokiam išskirtiniam produktui.

Pliusai bei minusai.

+Galimybė klausytis muziką iš telefono be laidų per normalias kolonėles.

+gera garso kokybė.

+naudojimosi paprastumas.

-dydis.

Verdiktas: Jeigu mėgstate namie telefonu arba planšete naršyti po youtube, žiūrėti filmus, ar žaisti žaidimus ir jūms trūksta kokybiško garso, isigykite acme BTDG40 ir džiaukitės gera garso kokybe be papildomų laidų. 

 

Komentarai