ACME BTDG40 Bluetooth 3.0 stereo muzikos siųstuvas

Deimantas Strolia portretas
Deimantas Strolia, 2013-08-03
Aš balsuoju:

Į mano rankas ką tik pakliuvo labai įdomus daikčiukas – Bevielis (Bluetooth 3.0) stereo muzikos siųstuvas. Ką reiškia šis žodžius kratinys? Šis ilgas pavadinimas reiškia tai, jog jus be jokių laidų galėsite savo kalonėles paversti į bevieles kokybišką stereo garsą atkuriančias kalonėles. 

Pakuotės turinys.

Jau net nesidalinsiu įspūdžiais apie pakuotę, nes man jau įprastinę tapusi oranžinė beveik visų gaminių pakuotė atrodo žinoma visiems. Pakuotėje rasime patį Bluetooth 3.0 stero muzikos siųstuvą, 3,5 mm. kabelį ir vartotojo vadovą ir kartu garantinio aptarnavimo knygutę.

Medijos siųstuvas.

Paprastas, glotnus ir velniškai juodas šios siųstuvėlio dizainas traukia akį, gal tą akį kiek rėžia didelis pilkas Bluetooth mygtukas, bet bendras dizainas tikrai subtilus ir gražus.

Šis mažiukas vos 6,5 cm. sugeba paprastas kalonėles paversti tikrais stereo muzikos prietaisais. Jeigu naudojate paprastas, ne įtin garsiai grojančias kalonėles pastebėsite, jog jos pradėjo groti aiškiai ir garsiau prijungus šį siųstuvėlį. Na, o jei naudojate kokybiškus ir labai galingus muzikos prietaisus. Kokybės ir garso skirtumo galite ir nepastebėti. 

Funkcionalumas

Prie siųstuvo vienu metu gali būti prijungti keli Bluetooth įrenginiai, bet veikti tik vienas, iki tol kol kitas bus atjungtas. Taip pat siųstuvas turi dvi jungtis 3,5 mm. kabeliui. Vienas (out) skirtas kalonėlėms, kitas (in) – muziką transliuojančiam prietaisui, pvz:. kompiuteriui, telefonui (jeigu norima klausyti radiją, nes didžioji dalis telefonu neleidžia klausytis radijos per Bluetooth, reikalaujama, kad būtų prijungtos ausinės 3,5 mm. jungtis.)
Suporavus prietaisus siųstuvas susijungia su juo akimirksniu. Sujungus siųstuvą su kitu Bluetooth v3.0 ar Bluetooth v4.0 problemų neturėtų būti, man išėjus į kitą kambarį muzika grojo puikiai, dar į kitą – ėmė atsijungianti ir strigti. Naudojant prietaisą, kuris turi žemesnę nei Bluetooth v3.0 sistemą gali kilti problemų, antai vos uždengus tokį prietaisą ims strigti muzikos atkūrimas, prietaisai pradės atsijunginėti, o kai jau kalbėti išėjimą į kambarį su Bluetooth 2.1 sistemą turinčių telefonu.

Siųstuvas labai patogus dėl savo dydžio, lengvai tilps į kišenę ar tiesiog neužims daug vietos ant stalo ar stalčiuje. 

Kokybė

Bluetooth 3.0 stereo muzikos siųstuvas atrodo sudėtas tvirtai, nesimato „klebančių“ dalių. Garso kokybė kaip minėjau tikrai labai gera, padidina kalonėlių garsą ir atkūrimo kokybę. Siųstuvėlis nekaista, ir neatsijunginėja ilgai naudojant.

Prietaiso prijungimas prie ACME BTDG40 Bluetooth 3.0 stereo muzikos siųstuvo.

  1. Prijunkite siųstuvėlį prie kompiuterio arba kitos veikiančios USB jungties (galite naudoti telefonu adapterius ir kt.). Ar prietaisas veikia parodys mirksintis mėlynos šviesos indikatorius prie 3,5 mm. jungčių.
  2. Nuspauskite pilką Bluetooth simbolių pažymėtą mygtuką ir laikykite apie 5-6 sekundes, kol pasikeis mėlyno indikatoriaus mirksėjimo dažnis.
  3. Pradėkite siųstuvėlio paieška su savo išmaniuoju prietaisu. (kodas: 0000, manęs nereikalavo kodo naudojant telefoną su Android 4.1.2 operacine sistema ir Bluetooth 3.0 ryšiu).
  4. Jeigu prietaisai susijungė sėkmingai siųstuvėlio indikacijos lemputė mirksės po du kartus, kas penkias sekundes.
  5. Norėdami pakeisti garso saltinį iš kurio sklinda garsas paspauskite ir palaikykite Bluetooth ryšio mygtuką 3-4 sekundes.

Atminkite, jog jūsų prietaisas turi būti sujungtas su BTDG40, nepamirškite šio kodinio pavadino jei esate vietoje kur nemažai Bluetooth ryšį skleidžiančių prietaisų.

Kiekvieną kartą sujungus prietaisus, kurie suporuoti ir jų poruoti nebereikia, gausite pranešimą, jog prijungtos Bluetooth stereo ausinės. 

Privalūmai:

Subtilus dizainas.
Puiki garso kokybė.
Galimybė prietaisus sujungti ne tik Bluetooth ryšių, bet ir 3,5 mm. jungtimi.
Labai lengvas prietaisų sujungimas Bluetooth ryšių.
Bluetooth 3.0 ryšio technologija.
Stereo kokybės garsas.

 

Įsigyję ACME BTDG40 jūs tikrai nesigailėsite, nes galėsite savo įprastas garso kalonėles paversti į stereo garsą atkuriančius prietaisus.

 

http://acmemedia.lt/kompiuteriu-priedai/bluetooth-adapteriai/muzikos-imtuvas-acme-btdg40-bluetooth-3-0-stereo-music-dongle.html

Komentarai