acme bluetooth kolonėlė BAT

Justas Prikockis portretas
Justas Prikockis, 2016-01-09
Aš balsuoju:

Medžiagiškumas

 

 

Negaliu nuginčyti vieno fakto, jog paskutiniu metu madinga naudoti tokias medžiagas kurias anksčiau tikriausi tik karo pramonėje naudojo, nes jos buvo “tapornos” ir atlaikydavo visus išbandymus. Išpakavimus BAT kolonėlę, beje iš nepriekaištingos pakuotės, tačiau kadangi visi ACME gaminiai pakuojami į tokias jau pamirštu paminėti, pajaučiame kad rankoje laikome būtent “taporną” daiktą. Paklausite kodėl, nes medžiagos paprasto - plastmasė, guma, metalas, šniūras, tačiau kita vertus juk kolonėlė bus nešiojama, svaidoma ar kaip kitaip tarnaus kad mus linksmintų. Todėl medžiagoms dedu pliusą. Užkliuvo tik raištukų galuose esantys metaliniai užspaudėjai, kurių metalas ir spalva neatitinka metalinės auselės, tačiau gal tokia idėja?

 

 

Techninės savybės

 

 

Apple principas jog viskas atliekas vienu mygtuku man visai patiko šioje kolonėlėje. Spust ir įjungi, dar spust ir suporuoji, o tada tik pasuki ir garsas pasipila. Skambina, spust ir atsiliepi. Na kaip ir viskas OK, lemputė mirksi ir praneša kad dar nesuporuota arba kad jau suporuota, įjungta ir t.t. Šioje vietoje didelis Plius.Garsas patenkinamas ir prie max. nedžiaržgia, gal norėtųsi kitos krypties išėjimo Passive woofer, bet tada spėčiau kad kaina žymiai šokteltų.

 

 

Laiko mašina

 

 

Praėjusiais metais teko rankose laikyti ir BOSE ir BANG and OLUFSEN analogiškus gaminius. Visi šie gaminiai vienu mostu sugriauna tą nusistovėjusią dogmą, kad kolonėlės turi sverti tiek kad vienas nepavilksi, kainuoti tiek kad joms parenki kokiu medžiu grindis iškloti ir pastatyti taip jog draugams girtumeisi savo lempiniu stiprintuvu ir berilio kolonėlėmis. Taip jau yra, tad susitaikome ir važiuojame toliau. Visi šie gaminiai lengvi, patvarūs, garsas maksimaliai geras kiek tik gali būti. Tad sumokame už brandą ir smulkmenas, ACME BATsmulkmenų nestinga, o kai kaina tik šiek tiek virš 22 EUR tai neieškantiems pasipuikavimo, o veikiančio daikto - rekomenduoju.

 

 

Komentarai