ACME BH30 - Laisvė be laidų

Andrius Burokas portretas
Andrius Burokas, 2014-02-25
Aš balsuoju:

Acme suteikė galimybę išbandyti savo naujajį gaminį, Bliutooth pagalba veikiančias ausines BH30. Be pagrindinės užduoties transliuoti muziką iš jūsų pasirinkto įrenginio (greičiausia telefono ar planšetės) ausinės gali atlikti ir dar kelias funkcijas : priimti radijo stočių signalus, groti muziką iš į ausines įstatomos micro sd kortelės, bei tarnauti kaip laisvų rankų įranga jūsų telefonui. Nors visada buvau nelabai kokios nuomonės apie tokius viskas viename gaminius, Acme šikart sugebėjo nustebinti iš gerosios pusės. Bet apie viską iš eilės.

 

Garsiakalbių skersmuo 40mm. 

Atkuriamas dažniu diapazonas 20Hz- 20kHz 

Integruotos baterijos talpa 450mAh 

Krovimosi laikas – apie 3val.

Grojimo laikas  iki 9val. 

Palaikoma atminties kortelė – iki 32GB 

Pakuotėje be ausinių taip pat randame, laidą su micro usb jungtimi, taigi ausines galima krauti nuo kompiuterio, (nors nemanau jog kažkas blogo nutiks jei krovimui bus panaudotas mobilaus telefono pakrovėjas su micro usb jungtimi), audio kabelį, bei trumpą instrukciją. 

Išvaizda bei funkcionalumas. Stilinga ir jaunatviška, pačios ausinės yra juodos spalvos, ausinių garsiakalbių išorinė pusė ryškiai geltonos spalvos su centre esančiu Acme logotipu . Ausinių lankelio viršutinė dalis su paminkštinimu, kad nespaustu viršugalvio, garsiakalbių pagalvėlės minkštos gerai priglundančios ir nespaudžiančios ausų. Patys garsiakalbiai įtaisyti taip, kad gali lankstytis ne tik aukštyn ar žemyn bet ir į šonus, ant ausinių garsiakalbių išdėstyti visi reikalingi mygtukai, ant kairės ausinės yra telefono atsiliepimo mygtukas, ausinių įjungimas, bei įtaisytas mikrofonas, ant dešinės ausinės tik vienas mygtukas- jungiklis kuris atlieka kelias funkcijas-  su jo pagalba reguliuojamas garsas, keičiamos radijo stotys, dainos,bei kuris paspaudus ir palaikius apie 2s keičia ausinių funkciją (pvz perjungia iš radijos į atminties kortelę) ant kairės ausinės esantis mėlynos spalvos indikatorius rodo ar ausinės yra įjungtos.

 

Apie visas funkcijas atskirai :

 

Muzikos klausymas per bluetooth. Įjungi ausines, telefone (planšetėje ar kitame įrenginyje) įjungi bluetooth funkciją, susirandi ausines ir viskas gali klausytis  savo mėgiamos muzikos garsiai, kokybiškai ir su daug žemų dažnių. Vienariaikšmiškai tai geriausios mano bandytos acme firmos ausinės. Atkuriamos muzikos kokybė gal ir nėra tobula, gal biški per daug žemų dažnių, truputi per mažai aukštų ir vidutinių, bet bendrai paėmus tikrai neblogai. Patiko kad klausydamas muzikos telefone tiesiog ausinių pagalba gali keisti muzikos kūrinius tereikia garso reguliatorių pastumti į priekį ar atgal (muzikos garsumas reguliuojasi laikant garso reguliatorių).Ausinės puikiai veikia tame pačiame kambaryje kur yra garso šaltinis (telefonas) bet va už sienos signalas greitai pradeda trukinėti. Ausines galima naudotis ir tiesiog pasijungus jas per komplekte esantį audio kabelį (aišku ausinių maitinimas turi būti įjungtas).

Radijas. Veikia labai paprastai, nusistatai radijo funkciją, tada garso reguliavimo mygtuko trumpais paspaudimais keiti radijo stotis į priekį arba atgal, priėmimo kokybė tikrai neprasta, muzika skamba puikiai, puikiai jaučiasi stereo efektas, tik va užkliuvo marsiečių dažniai :)  Norint peršokti nuo vienos stoties iki kitos tenka kelis kartus maigyti mygtukus ir klausytis sklindančių visokių užimų, birbimų ir pan, kol susirandi radijo stotį.

Atminties kortelė. Į ją muziką galima įrašyti keliais būdais, tiesiog prisijungti ausines micro usb laidu prie kompiuterio, arba per kortelių  skaitytuvą, žodžiu kaip kas patogiau, rašant per usb jungtį tuo pačiu ausinės yra kraunamos, ausinėms netrukdo muziką atkurti ir tai kad kortelėje pas mane be muzikinių failų kurie buvo sukelti į katalogus, buvo ir pdf, jpg ir kitokių failų. Taigi funkcija tikrai veikia ir tikrai reikalinga.

Laisvų rankų įranga. Pirmiausia tai kažkaip keistas jausmas kalbėtis telefonu naudojantis tokio dydžio ausinėmis. Kadangi ausinės slopina išorės garsus gali kartais kalbėti garsiau negu norėtus. Suskambus telefonui ausinėse girdisi kvietimo signalas, kuris skamba ir tuo atveju jeigu klausaisi radijos ar mp3 iš atminties kortelės (aišku telefonas turi būti tuo metu „pririštas“ prie ausinių). Atsiliepimo mygtukas yra įtaisytas ant kairiosios ausinės ir įpratus atsiliepti tikrai patogu, pašnekovas girdisi puikiai,   pašnekovas jus irgi girdi neblogai.

 

Kaina. 135Lt. O ar daug ar mažai čia jau priklauso ne tik nuo žmogaus piniginės storio, bet ir produkto pateikimo. Jei sakysi kad va už 135Lt gausite ausines, tai žmogus pagalvos kad nemažai kaip už ausines, bet jei jis supras kad už tuos pinigus gaus tikrai kokybiškas bliutooth ausines, su kuriomis galės netik klausytis muzikos be laidų, bet kartu turės ir laisvų rankų įrangą telefonui, galimybe klausytis radijos stočių, bei klausytis į atminties kortelę įrašytos muzikos, tokiu atveju kaina tikrai neatrodys tokia bauginanti.

Kaip visada norintis isigyti Acme prekes pigiau gali acmemedia.lt puslapyje pasinaudoti teikiamomis nuolaidomis Daily card turėtojams, bei studentams taikomomis nuolaidomis.

Išvada, jei trumpai tai vienas geriausiu bandytu acme produktų. Rekomenduoju visiems.

Komentarai